Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelem? Tovább lépjek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem? Tovább lépjek?

Figyelt kérdés

Bizanyara sok emberrel elofordul hogy beleszeret valakibe de nem ugy alakult a kapcsolat ahogy azt tervezte. Most mar massal van, szereti de nem szerelmes.(tartjuk a kapcsolatot baratok lettunk) En meg mindig szeretem, es ugy erzem o is erez valamit.

Mind a ketten azt valjuk hogy akik ossze tartoznak lehet nem most, de idovel egyutt lesznek.

Felejtsem el es lepjek tovabb? Vagy maradjon a kis remeny bennem hogy egymas mellett fogunk kikotni? Aki hasonlo dolgokon megy keresztul nyugodtan leirhatja ide a sztorijait tapasztalatait!!

20/L



2014. dec. 4. 19:25
 1/8 manó1235 ***** válasza:
Nekem több mint 2 éve lett vége egy 2 és fél éves kapcsolatnak, azóta volt 1-2 srác, és egy komolyabb kapcsolatom is de a mai napig nem tudom elfelejteni... képtelen vagyok rá, ő szingli és élvezi az életet. Én meg nem tudom mit tegyek, próbáltam vele felvenni a kapcsolatot de hidegen hagyta, ez érthető is hisz ő elvan. Sajna ez ilyen. :( Egy ember nem jött még azóta aki annyira megmozgatott volna mint ő...csak remélni tudom hogy lesz végre valaki. 21/L
2014. dec. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én sem tudok túllépni valakin hónapok óta.Persze élek közösségi életet,eljárok szórakozni,jönnek a komolytalanabb pasis próbálkozások,flörtök,csókok,randik,DE...az a de mindig ott marad.Akárcsak ő a fejemben.Mindenkit hozzá hasonlítok,mindig ő a mérce.Senki sem fog meg,mert belé vagyok szerelmes,de nagyon,még most is!Minél reménytelenebb,annál inkább.Pedig ő már régen keresztül néz rajtam.Próbálok tovább lépni,de rohadt nehéz ügy.
2014. dec. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
sztem próbálj új emberekkel ismerkedni és randizni :D és felejtsd el. sztem még barátnak sem kéne lennetek legalábbis jó darabig nem mert sokkal nehezebb úgy...sztem
2014. dec. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy összejöttök, mert minden lehet.


Viszont ha te kellenél neki jelenleg, akkor minek lenne azzal a másikkal, és ha nem jó a kapcsolat, akkor miért nem hagyja ott? Jelzés értékű, azt hiszem.


19/L

2014. dec. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nyáron szakítottam a barátommal. Első szerelmem volt. Nagyon nagyon szerettem. Azt hittem végem lesz a szakítás után. Azóta is szeretem sajnos. Voltak randijaim de egyik fiú sem érdekel mármint nem tudok máshoz úgy viszonyulni mint hozzá. Keresett azóta,tartottuk a kapcsolatot bár van barátnője de arra gondoltam elmondom hogy mit érzek ... veszítenivalóm már nincsen.
2014. dec. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#1 #2 #5 valaszolok, igen ismeros a szitu hiaba ismerkedek es ismerek meg masokat megis ragondolok allandoan es persze nalam is o a merce..Es akkor ezzel valaszoltam a tobbiek kommentjere is hogy probalok tovabb lepni de sikertelenul..:/ pedig sokszor osszegeztem mar magamban a negativ dolgokat hogy nem lehet o a nagy szerelmem!! de hiaba a jozanesz itt a szivem mar dontott ugytunik :D

Azt vallom hogy ha talalnek valakit aki hasonloan megfogna akkor tovabb tudnek lepni..de persze mindig a balfekek talalnak meg mostanaban igy eselyem sincs!! :)

2014. dec. 4. 21:03
 7/8 anonim válasza:
Az én sztorim: Megismertem egy kölyköt kb 12-13 évesen a sport által...barátok lettünk... amit a sors kezének (vagy fintorának) tartok (vagy még nem tudom): 2szer kerültünk el egymás mellől az eddigi kb 7 év alatt de úgy, hogy költözésekkel, iskola váltásokkal más más városokba... és mind a 2szer utolértük egymást és ugyanabba a városba kerültünk,először ugyanabba a csapatba is másodszor már "csak" a város közös. Itt bizony nem 10 - 10 km-erekről van szó. Kb 2 és fél éve össze is jöttünk, nem tartott sokáig és mondanom se kell, hogy a barátságunk a kárát látta. Ezt követően jött egy év mosolyszünet és ennek a végére jött kb a második költözés... ahogy kibékültünk, rá pár hétre költöztek abba a városba ahol én most tanulok és az időm jó részét töltöm... nyilván ez megint tőlem függetlenül történt. jelenleg egy barátság extrákkal féle kapcsolatba csaptunk át ami 1 éve tart és lassan valamilyen módon vége lesz.. a kérdés, hogy hogyan... a sorsnak ebben biztosan keze van, ugyanis már az 1. költözésnél, csapatváltásnál is elvághatott volna egymástól, vagy akár a szakítás után is... de nem, mert még az után is kibékültünk, sőt a legutolsó költözés eredménye bizony az lett h gyalog 10 percre lakunk egymástól... nem fura??? én még talán mai napig nem tudom ezt megérteni
2014. dec. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ez tenyleg nagyon erdekes, a sorsnak ugytunik meg tervei vannak veletek!! :)
2014. dec. 27. 00:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!