Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az hogy nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy nem tudom elfelejteni? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Volt egy barátnőm nagyon szerettük egymást (legalábbis én azt hittem hogy szeretett) minden rendben volt,mint a borsó meg a héja tudjátok.Nem akarok belemenni a részletekbe mert túl rossz emlék.Annyi történt hogy talált egy jobbat nálam (vagyis hát gondolom hogy jobb volt) és engem 11 hónap után ott hagyott,minden indok nélkül,egyszerűen letiltott facen a számomat is letiltotta ha meg elmentem hozzá mintha ott se lennék erőszakoskodni meg nem akartam.Felfogtam hogy vége 1 hónapig kínkeservesen gyötrődtem hogy ugyan mi lehetett az oka,magamat hibáztattam mindenért de nem tudom hol és mit rontottam el.Valószínűleg a lány ilyen,és peches voltam.Na a lényeg a lényeg hogy azóta 3 hónap telt el,véletlen találtam egy lányt akivel 1 hónapja együtt vagyunk és nagyon szeretjük egymást,én is viszont szeretem őt.De mikor esténként lefekszek az exem eszembe jut és nagyon rossz,nem tudom mitől van már nem szeretem és felfogtam hogy ő jött ki vesztesen a kapcsolatból nem én,én szerettem megbecsültem tiszteltem és megvédtem bármitől,ha ő ezt nem tudta értékelni,így járt.Boldog vagyok a mostani barátnőmmel,de miért jut mindig eszembe és miért rossz?Valaki hasonló tapasztalattal? 17/F

2014. dec. 5. 09:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is sokszor eszembe jutott az exem amikor új kapcsolatom lett, pedig több mint fél év telt el a kettő között. De egy idő után elmúlt.
2014. dec. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Valószínűleg azért, mert nem úgy lett lezárva a kapcsolat,ahogy azt kellett volna, ezért lezáratlan, félbe maradt ügy az egész. Lehet, hogy legbelül még ez nyomaszt téged, lehet, hogy másképp dolgoztad fel, de valószínűleg idővel el fog múlni.
2014. dec. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ha ilyen lett volna velem vki, akkor sztem egy cseppet se sajnálnám, ennél a csajnál max. a szexet hiányolhatnád sztem, de most van más, akivel tolhatod, szóval még azt se. :)

hátha most jobbat fogtál ki, sok sikert. :) de mit akarsz te, még csak 17 vagy basszus, most olvasom, hát akkor cseszd meg, h ilyen fiatal vagy.

2014. dec. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az volt az első komolyabb kapcsolatom ami 2 hétnél tovább tartott,rossz tapasztalat megvolt,a mostani kapcsolatomban már sokkal óvatosabb vagyok,próbálok felkészülni mindenre,a szex a mostani barátnőmmel sokkal jobb valamiért,szóval én nem sajnálom hogy véget ért az exel a kapcsolatunk.Csak mégis fáj még legbelül valamiért,lehet hogy tényleg azért mert lezáratlan marad és én tipikusan az az ember vagyok aki szeret mindenre választ kapni.A kort akkor lehetne leszólni ha 14-15 éves lennék de azért már megérettem a komoly kapcsolatra.Köszönöm a válaszokat.
2014. dec. 5. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!