Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi értelme van az életemnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van az életemnek, ha már vele sem beszélhetek?

Figyelt kérdés

2014. dec. 6. 10:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Akkor viszont még beszélhetsz vele. Az angoloknál legalábbis nem mondhatnád, hogy már nem beszélhetek vele :D Mert van rá mód amí meg nem hal.


Itt is van és fogtok ti még beszélni! Mindent bele!

2014. dec. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Jegyezd meg,akivel nem voltál randizni,annak kár bevallanod az érzelmeidet.


Ha a legjobb barátodba is szeretsz bele,előbb el kell menni randizgatni és meglátni, hogy viselkedik veled, milyen az együtt töltött randi,ezt többször megcsinálni és ha már jártok 1-2hónapig,akkor szabad csak az érzelmekről beszélni.


Feleslegesen bevallani, hogy szeretsz valakit,nem szabad,mert úgyse azt fogja mondani, hogy ő is szerelmes beléd.

2014. dec. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Ha vissza lehetne hozni a múltat, akkor nem mondtam volna el... Éreztem, hogy ez az évem is el lesz rontva... :/
2014. dec. 6. 11:20
 14/18 A kérdező kommentje:
Sajnos már tudom. Meg azt is, hogy soha sem szabad elmondanom senkinek sem a valódi énemet...
2014. dec. 6. 11:21
 15/18 anonim ***** válasza:
Sajnos ez így van. Ne nyílj meg teljesen senkinek,hisz csalódhatsz,másrészt több év is kevés ahhoz, hogy valakit megismerj teljesen ....
2014. dec. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
És ő volt az, aki segítségre, biztatásra, egy nagyon közeli barátra vágyott. Most pedig ő az, aki eldob, mint egy használt zsebkendőt...
2014. dec. 6. 11:59
 17/18 anonim ***** válasza:
szépen fokozatosan kell, mindig egy kicsit többet, s jó lesz
2014. dec. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Most már úgyis mindegy, mert mindennek vége... Ha nem is mondja ki, de tudom, mert nagyon nem ír vissza, kerül...
2014. dec. 6. 20:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!