Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lenne értelme "összefutni"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne értelme "összefutni" volt barátommal?

Figyelt kérdés

18 évesek vagyunk , közel fél évig voltunk együtt ,nehezen mentem bele a kapcsolatba ,nem adtam magam könnyen,mert én ilyen vagyok , és hiába is szerettem őt ,nem tudtam igazán kimutatni , tehát emiatt és más okokból(nem bízott bennem ,én sem benne igazán) szakítottunk , ennek már 8 hónapja .


Azonban a szakítás után még hónapokkal keresett engem , érdeklődött felőlem, de én akkor már azon voltam,h nem szeretném még inkább húzni a felejtést,mert csak szenvedek ,és ezért megszakítottam vele minden kapcsolatot(tudtam,h rosszabb ,ha többet gondolok bele) , ennek kb 4 hónapja , le is tiltottam facebookon .


Mára elmondhatom,h erősebb lettem , még mindig nagyon bennem van a hiánya,de jól tudom kezelni,élem az életem.


Abba a városba jár suliba ,ahol én lakom...és a hét egy napján tudom,h mikor indul a suliból a vonathoz ,mert még hónapokkal ezelőtt összefutottam vele, és megmaradt bennem az időpont. Akkor aztán voltunk,h letiltottam,és közönnyel elment mellettem,mintha észre sem vett volna.


Most egy olyan hülyeséget vettem a fejembe ,mert hogy holnap után lesz kereken egy éve ,h elsőnek találkoztunk,h elmegyek pont akkor és ott ,ahol tudom ,h látnánk egymást.... És talán ő is emlékszik a napra , kíváncsi lennék a reakciójára. Félek,h ismét csak közönnyel menne el mellettem . Értelmetlennek tartom ezt , de valahol meg úgy érzem,ezt most meg kell tennem....


Mit tanácsolnátok, lenne értelme , megér egy próbát?

Gondolom itt felmerül a kérdés,egyáltalán újrakezdeném-e vele ... azt hiszem igen,azóta sok mindenen mentem keresztül ,neki volt barátnője is....ami persze erősíti bennem,h nem szeretett ,mert akkor egy ideig nem lett volna ..


2014. dec. 3. 18:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Női logika level99


Tiltottad, mg akartad szakítani vele a kapcsolatot, de azért elmennél előtte direkt, hogy magadat is és őt is felcseszd a semmiért.

2014. dec. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
több mint fél évig.. hűűű
2014. dec. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
nem, mert ha nem úgy reagálna ahogy te abban reménykedsz (és erre ennyi idő után elég nagy esély van), akkor csak megint rosszul éreznéd magad miatta
2014. dec. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Igen ,letiltottam ,mert féltem még akkor,hogy csak fájdalmat akar nekem okozni...és direkt ír,miközben már nem szeret.
2014. dec. 3. 18:34
 5/14 anonim ***** válasza:
És magadon kívül azt nem nézted a tiltás során, hogy ő mit érezhet?
2014. dec. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Több, mint fél évig voltatok együtt, 8 hónapja szakítottatok, és 2 nap múlva lesz 1 éve, hogy először találkoztatok? Ez valahogy nem áll össze, akkor 2 hónapig úgy voltatok együtt, hogy nem is láttátok egymást?
2014. dec. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Írtam,h Közel fél évig voltunk együtt,nem több.

A tiltáskor pedig már akkor történt,amikor kiderült ,h van barátnője ..és az egyik haverjával íratott nekem egy levelet,h mindenképp tudjam. Akkor ,és ott ez nagyon rosszul esett.Így ,igen magamat néztem.

2014. dec. 3. 18:37
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem olvastam megint végig, a második válasza alapján írtam. De akkor az a közel fél év is max. 4 hónap
2014. dec. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
most itt körülbelüli számok vannak,nem is ez a lényeg .
2014. dec. 3. 18:41
 10/14 anonim ***** válasza:
72%

A legkorrektebb lenne, ha békén hagynád. Én is ignorálnálak. Annyira a saját kis érzelmeidre figyeltél, hogy szartál arra, hogy ő hogy érez.


Remélem nem kavarod össze szegény srácot. Ha össze is jönnétek, a leírtak alapján szellemileg te ugyanazon a szinten vagy,m int akkor... úgyis szétmennétek. Legalább most legyél tekintettel a srác érzéseire, ha már szartál bele.

2014. dec. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!