Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félnek ennyien az egyedülléttől?

Figyelt kérdés
Szingli nő vagyok, építgetem az életem, eddig csak két kapcsolatom volt. Egyiknél a pasi szakított velem, a másiknál meg én a pasival. Egyik sem működött, de a második pasit nagyon szerettem, viszont a szerelem ellenére szakítottam vele, mert a józan eszem vezérelt. Fáj, nem tagadom, de vállalom a fájdalmat, mert most nyugtom van. Hogy a lényegre térjek, rengeteg olyan kapcsolatot látok a környezetemben, ahol a pasi fűvel-fával csalja a nőt, a nő tudja is, de mégsem szakít vele. Vagy egyértelműen látszik, hogy a kapcsolat nem működik, mégis nyelnek, nyelnek és inkább feladják a saját egyéniségüket, csak hogy legyen biztos kapcsolatuk. Ne értsen félre senki, nem azt mondom, hogy nem kell alkalmazkodni, de ezek már inkább megalázkodások, mint alakulások. Miért teszik ezt magukkal az emberek? Akár férfi, akár nő? Nincs méltóságuk? Miért félnek vállalni az egyedüllétet? 23/N.

2013. nov. 7. 13:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

nagyon hosszan tudnám sorolni az indokokat.....


de maradjunk annál amit te is írtál :

SZERELEM szeretett

2013. nov. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
mert gyávák, nem önállóak, nincs kiforrott személyiségük, tudatlanok, hülyék, támaszkodóak, stb. számtalan oka lehet.
2013. nov. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
lehet vállalni, csak párosan jó az élet. lehet közhely, de jó megosztani valakivel örömöd,bánatod.. s a szex sem olyan jó egyedül.
2013. nov. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Néha úgy érzi az ember, jobb ha elhiteti magával,hogy van valaki, akivel kiegészítik egymás, a bajban mellette áll, még ha ez nem is igaz. Én se szeretek egyedül lenni, de már 3 hete szingli vagyok és igazad van, jó, hogy már tudok koncentrálni a karrieremre, de valahogy hiányzik hogy valakihez hozzábújjon néha az ember...
2013. nov. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
3-as, igen, ezzel egyetértek. Arra gondoltam, hogy miért választják ennyien a rossz kapcsolatot, miért mondanak le saját magukról, miért hagyják megalázni magukat, ahelyett, hogy szakítanának és egyedül lennének kicsit, illetve keresnének egy olyan embert, aki jobban illik hozzájuk? Melyik a rosszabb?
2013. nov. 7. 13:12
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
azért mert rosszban maradni kényelmesebb, mint áldozatot hozni a változásért, a bizonyost felcserélni a bizonytalanra. gyávaság. na meg a legtöbben alapban hülyék, azt sem tudják mit jelent az, hogy jó kapcsolat. sztem az emberek 20%-a él jó kapcsolatban, a többi meg úszkál valami híg lében amit kapcsolatnak nevez.
2013. nov. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

a kapcsolatok csak ugy mukodnek, ha kompromisszumokat kotnek a felek. nincs olyan, hogy minden stimmel es nem kell semmit tenni erte. ezert van az, hogy valaki szakit mert nem bir alkalmazkodni es nem tudja elviselni a masikat - az most mas kerdes, hogy osszepasszolnak-e egyaltalan. masok meg megprobaljak ugy elni az eletuket, hogy mindkettejuknek a leheto legjobb legyen.


a kerdes az, hogy te tudsz-e kompromisszumokat kotni annak erdekeben, hogy parkapcsolatban is jol erezd magad, vagy inkabb vallalod hogy szingli vagy es csak magaddal torodsz. egyik miatt sem itelnelek el, mert elhiszem, hogy vannak emberek akiknek az egyedullet is megfelel.

2013. nov. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

van aki pánikkal tölt el az h egyedül maradhat

az nem fogja még a rossz kapcsolatát sem eldobni


van aki tudja h most ez egy mély pont de ha kitartanak jobb lesz


függés a másiktól anyagi érzelmi szinten


van aki azt hiszi h ha marad akkor segíteni tud a másikon ezzel


másik dolog : miből gondolod h annak a párnak olyan rossz együtt?

mivel nem látsz bele a kapcsoltba olyan szinten mint a benne lévők ezért nem értem h miért gondolod h rossz ....

2013. nov. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Pretty Ballerina ***** válasza:
100%
Mert egy részről ott van a szerelem, ami elég becsapós tud lenni, mert ha egy kapcsolat elkezd kihűlni, és már inkább áll veszekedésekből, mint közös örömökből, akkor hajlamosak az emberek a múltba kapaszkodni, és elhitetni magukkal, hogy még lehet olyan, vagy csak egy rövid időszakról van éppen szó, de egyébként úgyis rendbe jön minden. Sokan szentimentálisak, főleg ha tényleg nagy volt a szerelem. Aztán várnak, várnak... és egyre kevésbé hasonlítanak önmagukra. Sokkal jobb dolog szerintem is, ha észreveszik a bajt, és vagy megpróbálják őszintén megbeszélni, vagy ha az nem megy, akkor külön utakon járni. Kérdés, hogy ki mennyire erős hozzá, vannak, akiknek egyszerűbb a meghunyászkodás.
2013. nov. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én pont, hogy a párkapcsolatoktól félek :D
2013. nov. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!