Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van értelme folytatni?

Figyelt kérdés
Barátnőm mostanában furcsán viselkedik, nem örül nekem mikor hazaérek. Folyamatosan csak a hibáimat látja és hánytorgatja felém, kértem hogy mondjon pár jó dolgot is de csak a sérelmeit mondogatja. nem beszélget velem, folyamatosan fáradt, agresszívan beszél a szüleimről. hajnali 2 körül ért haza múltkor és még csak fel sem hívott hogy késni fog. azzal magyarázta hogy múltkor én is egy órával később értem haza és most legalább látom milyen szar érzés,, tehát bosszúból csinálta. itt betelt a pohár és megmondtam hogy ez így nem kapcsolat, jobb lesz ha szakítunk. erre ő teljesen kiborult két napig hozzá sem tudtam szólni folyamatosan csak sírt, nem lehetett vele megbeszélni a dolgot, aztán összepakolta a ruháit és elment szó nélkül.. ez mi?? milyen nő az ilyen??
2014. nov. 22. 10:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy olyan no akit te nem tudsz megerteni mert azt hiszed mindenki olyan mint te. Dehat ez az altalanos tevedes mindenkinel...
2014. nov. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jól tette, hogy elment, mert ha nem ment volna, én a helyedben biztos kivágtam volna! Sokáig tűrted, nekem ehhez a fele elég lett volna!


Ilyen nő maga a borzalom! Sok ilyen van, de ezt sosem lehet előre tudni.


DE kiemelem, nem minden nő ilyen. Akinek nem inge ne vegye magára, akié az ing az meg öltözzön fel!

2014. nov. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Olyan nő, akinek már van valaki más az életébe, és több mint esélyes, hogy szerelmes is a másik férfibe.
2014. nov. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyébként a kérdésedre: nincs, mert teljesen lehet látni, hogy nem illetek össze. Nem tudtok kommunikálni egymással, nem értitek és érzitek a másik ember reakcióját.
2014. nov. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hiányzott köztetek a kommunikáció. Egy kapcsolatnak arról kéne szólnia, hogy bármit meg tudtok beszélni egymással. Nem ismerjük az ő szemszögét, nem tudjuk mennyire jogosan volt kiakadva rád. Abban hibázott a barátnőd, hogy nem ült le veled megbeszélni és elmondani a sérelmeit.


Egyébként létezik egy másik lehetőség is, amit persze nem tudhatunk, de elég gyakori és ehhez hasonló módon szokott lezajlani. Találkozik egy harmadik férfival, aki napról napra flörtölni kezd vele, és bár nem akar megcsalni téged, azért tetszik neki. Mikor hazaért, veled egy kapcsolat reális oldalát éli meg, nem lesztek 24/7 formában, számlákat kell fizetnetek, mindenféle gondokkal kell megküzdenetek. Eközben a másik férfival csak olyankor találkozik, mikor mindketten kiöltöznek, aki csak az előnyös oldalát mutatja, akivel nincsenek még közös gondok ezért a beszélgetéseiket sincs semmi ami árnyékolná. Egy illúziót kap, független attól, hogy összeköltözve ugyanott kezdődne azzal a másik férfival is.


Ilyenkor szokott ez zajlani le, amit ott fent írtál, a kötözködések, az egyre fokozódó ingerlékenység és elhidegülés. Otthon, négy fal közt csak a nehézségeket kezdi észrevenni, míg az életében megjelent harmadikkal minden mesésnek hat. Nem akar elhagyni téged, de egyre inkább hibáztatni kezd, rád vetíti ki mindazt ami amúgy nem a te hibád. A tartozást, az elromlott hűtőt, a nyikorgó ajtót, a szüleid tüsszögését, mindent. Hajnal 2-kor ér haza és nem telefonál, majd mikor kérdőre vonod, még ő támad. Mikor eleged lesz és szakítást hozod fel, a sértett önérzet persze működik, elsírja magát, áldozatnak látja magát. Ahogy írtam, ezt nem tudhatjuk, és nagyon elrugaszkodott tippelés lenne ilyen kevés részletből egyből ezt szűrni le.


De ahogy viselkedett, a hajnal 2-ig kimaradás, az egyre gyakoribb kötözködések... ezek elég jellemző tünetek.

2014. nov. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
valószínű több szeretetre és gondoskodásra, több együtt töltött időre volna szüksége, mert neki meg úgy nem volt kapcsolat ahogy addig volt. csak reménykedett eddig a változásban. talán jobb lezárni, és olyat keresni, akinek nincsenek ilyen igényei.
2015. febr. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!