Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ebben a szituban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebben a szituban ki volt a hibas?!

Figyelt kérdés
Nagyon be voltam allva bion(meg a baratom is,de en ha nem otthon vagyok nagyon elengedem magam es megorulok foleg a biotol...) na es ezt baratom tudja, hogy ilyen vagyok. Egyszer csak bementem a furdoszobaba, es falhoz vagtam baratom hajzselejet ugy, hogy rament az egesz a falra. Ezutan elkezdett lokdosodni, eloszor, hogy takaritsam fel, aztan, hogy inkabb menjek haza. (Ez mar a sokadik hulyesegem volt) es en csak tovabbra is vihogtam es mondtam, hogy tobbet nem is jovok ide vissza. Reggel irt sms-t, hogy 'bocsanat a lokdosodesert' . Ti mit tennetek? 17/L

2014. dec. 10. 21:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
91%
Csak egy kérdés. Ha azt kérded, ki volt a hibás, akkor miért nem fogadod el mások véleményét?
2014. dec. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Elfogadom teso
2014. dec. 13. 10:37
 13/16 anonim ***** válasza:

Egy nőt akkor kezeljenek nőként, ha úgy is viselkedik!

vegyél vissza az arcodból kismadár!

2014. dec. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Neked kene visszavenni amig valaki megtalal es szet nem b@ssza fejed helyettem is szajhos.
2014. dec. 19. 11:14
 15/16 anonim ***** válasza:

el se olvasom az apróbetűst.

ha azt mondom, hogy ő, akkor jobban alszol?

ha azt mondom, hogy te, akkor befordulsz?

2014. dec. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szerintem jobban jár, ha nem mész vissza hozzá.
2014. dec. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!