Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan en vagyok a hibas mert nem birom a helyzetet?

Figyelt kérdés
Amiota egyutt elunk a parommal rengeteg gond osszejott. Meg azelott mielott megismerkedtunk terhes lett a baratnoje. Nem miattam szakitottak megis allandoan askalodik, a tartasdij emelesert perel,a gyereket hergeli ellenunk. Bevallom belefaradtam ebbe az egeszbe nem ilyen eletet szerettem volna. Szeretek bulizni,szorakozni,utazni de ez ami egy jo kapcsolatban termeszetes ez nekunk nem elerheto mert az exno mindig kavar valamit. Megmondtam a paromnak is hogy ez a helyzet tarthatatlan en nem fogok igy elni. Teljesen oszinte voltam hozza es elmondtam hogy amiatt mert gyereke van ettol a notol nincs normalis eletunk. Meg hogy jo tapasztalt volt ez arra hogy tobbe nem jojjek ossze senkivel akinek gyereke van. Ezen kiborult hogy o sem akarta a gyereket de nem tud mit csinalni mar. Szoval az a lenyeg hogy azota hivogat,irogat hogy milyen csunyan bantam vele? Pedig en csak oszinte voltam vele amikor elmondtam hogyha nem lenne gyereke nem ert volna veget a kapcsolat.
2014. nov. 23. 13:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Amikor megismerkedtetek, gondolom tudtad, hogy gyerek van/lesz egy másik nőtől. Előre kell gondolkodni.
2014. nov. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem maga a gyerek ténye a baj, gondolom, hanem az állandó szemétkedés az extől. Ha nem akarta ő sem a gyereket, akkor egyet tehettek. Fizetni kötelessége, fizessen, de ne tartsa a gyerekkel a kapcsolatot. Akkor nincs kit ellene nevelni, áskálódni. Átutalja az x összeget havonta, és csókolom.
2014. nov. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen tudtam hogy van gyerek de ha sejtettem volna hogy ilyen helyzetek lesznek bele sem kezdek a kapcsolatba.
2014. nov. 23. 13:51
 4/9 anonim ***** válasza:
Hibás nem vagy, csak valójában nem ezt az embert szereted te, hanem a saját kényelmedet.
2014. nov. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hagyjuk mar ezt a kenyelem szot. Igen szeretek elni,utazni nem leszek huszonevesen befasult otthonulo no.
2014. nov. 23. 13:54
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem sem menjünk bele a kényelembe. Nem mindenkinek az az életcélja, hogy más gyerekét elviselje, meg hozzá alkalmazkodjon. Bár a gyakori tele van ilyen irgalmas szamaritánusokkal...

Kérdező, jól tetted, hogy szakítottál, én sem viselném el, hogy az ex kavarjon, meg más gyerekét se. Mindig egyedülállóval kezdj ezután.

2014. nov. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Azzal nincsen baj, hogy szeretsz utazni, nyilván a párod is azt csinálná inkább, mint hogy az exkapcsolatban nem kívánt gyereket eltartsa. Viszont magának köszönheti, nem védekezett, lett egy gyerek, köteles gondoskodni róla. Te pedig ezt vagy elfogadod és viseled a nélkülözést, ami ebből fakad, vagy keresel magadnak valaki mást.


Az írásod vége úgy néz ki, mintha már szakítottál volna vele, ha ez így van, akkor már nincs min rágódni, le van zárva az ügy, ne zavarjon, hogy mit gondol rólad más, ha te nem érezted jól magad abban a kapcsolatban. Majd lesz neki más nője, akinek megfelel úgy, ahogy van.

2014. nov. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Undorító vagy. És nem az alap gondolkodásod miatt, persze, hogy egy fiatal nő élni, utazni akar.


Sokkal inkább a helyzet miatt, amit te teremtettél magadnak és most más látja kárát.


Mit gondoltál, ő szabad ember lesz? Nem, gondoskodnia kell a gyerekéről, ezt előre is tudhattad volna.

Most meg ilyen gusztustalan módon beszélsz a helyzetről.


Nem vagy hibás, ha ezt nem bírod. De a te hibád volt, hogy összejöttél egy férfivel, akinek gyereke van.

Hát viseld el, hogy hívogat.

2014. nov. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolso te meg primitiv. Konnyu itelkezni olyan helyzetrol amiben nem voltal meg. Igen masnak gondoltam a helyzetet,optimistan alltam hozza nem ugy hogy egy allando vitatkozasnak,stressznek lesz kiteve a kozos eletunk. De tanultam belole sohasem akarok ilyen helyzetbe kerulni tobbszor.
2014. nov. 23. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!