Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csinálok rosszul?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
november 21.én összejöttem 1 lánnyal, akit nagyon szeretek! és tényleg taliztunk, beszélgettünk, kézen fogvást jártunk minden fele, csókolóztunk. ahányszor azt mondtam neki, hogy "szeretlek" azt mondta hogy "én is szeretlek" ha ő mondta, akkor én is mondtam, hogy én is őt! ma rám írt hogy szakítani akar velem! meg kérdeztem, hogy miért és azt mondta hogy nem szerelmes belém, kedvel meg minden de nem szeret úannyira hogy járjon is velem. Nem ellenzi hogy írjak, vagy hogy talizzunk csak egyszerűen nem megy neki.60 km van közöttünk és nem talizhatunk csak hetente 1x max 2x úgy gondolja hogy nem is szeretett igazán, csak nagyon akarta, de nem ment! még csak 3x taliztunk és interneten ismertem meg. amikor előszőr találkoztunk, még aznap összejöttünk! lehet hogy gyors volt? lehet, hogy ha még többet taliznánk tényleg belém szeretne? nincs senki más a háttérben ezt biztosan tudom! eddig nagyon jól megvoltunk csak ez most változott! ez miért van? miért? még vissza tudnám hódítani?

2014. dec. 11. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez a baja a távkapcsolatoknak. 60km nem sok, de nem is kevés. Ha nem tudtok minden nap találkozni, akkor ennek nincs nagyon jövője. Lehet flörtölgetni, lehet neten ezt-azt csinálni, de ez nem nevezhető kapcsolatnak.

Valahol megértem, hogy ő ennél többre vágyna.

2014. dec. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A barátom és köztem lassan fél éve 190 km van. Mi heti három napot együtt tudunk tölteni. Vagy én megyek hozzá, vagy ő jön hozzám. Néha előfordul, hogy neki a munkája, nekem az egyetem miatt nem találkozunk egy-két hétig. De minket ez nem zavar, mert szeretjük egymást, és kibírjuk ezt az időszakot. :)
2014. dec. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ha valaki nagyon szereti egymást, akkor mindent megtesznek/kibírnak egymásért, én ezt így gondolom :)
2014. dec. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem akart ingázni, v drága neki, v ideje nincsen utazgatni, mert nagyon sokat tanul vagy az is lehet ,hogy gondolta, hogy ad neked egy esélyt és/vagy bemagyarázza magának, hogy szeret; valahogy "megpróbált(?)" beléd szerelmes lenni, de aztán úgy látta, hogy nem vonzódik hozzád eléggé , v közben talált valaki tök mást, akihez jobban vonzódik, nemtom
2014. dec. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

60 km, az semmi. Én akkora távolságra lakom a pesti sulitól, és minden nap bejárok. Egy óra az út, tömegközlekedéssel együtt 1,5 óra.


Én a barátomtól 100 km-re lakom, egy megyében lakunk, tömegközlekedéssel együtt 2,5 óra. Mi is hetente legalább 1x, de van, hogy kétszer is találkozunk. Az egyik általában olyan, hogy egész hétvégén ott vagyok. Kevés, nekem különösen az, én amúgyis nagyon hiányolom őt mindig. De ha igazán szeretitek egymást, mindent meg lehet oldani.


Valószínűleg kevés a találkozó. Meg lehet, hogy ő, amikor kimondta, hogy ő is szeret, azért tette, mert nem akart fájdalmat okozni.

Ezek szerint te jobban szereted őt, mint ő téged?

2014. dec. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem nagyon elhamarkodtátok a dolgokat, és ne várd el ,h 3 találkozás után te legyél az élete szerelme
2014. dec. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!