Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Éreztétek már azt az érzést,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már azt az érzést, amikor azt a személyt veszted el akit kezdetektől fogva szeretsz és védesz? 17/l

Figyelt kérdés
Olyan rossz érzés ha arra gondolok , hogy megint elveszíthetem őt :( Egyszer már összejöttünk két évvel ezelőtt, de valaki nem akarta és bemesélt neki valamiket :\ Azt mondta komolyodjak meg . Most itt vagyok két évvel később ,halálkomolyan . Nem tudok egykönnyen beilleszkedni sehova se már . Most újra összejöttünk de elég nehéz vele. Nem volt azóta komolyabb kapcsolata nem igazán tudja , hogy mit is kéne tegyen . Nem szereti ha a barátnőmet emlegetem vagy az egyik haveromat. Le sem tudom írni , hogy milyen érzés ez :\ A barátaim szerint nem szeret annyira mint en őt s kezdem azt hinni , hogy igazuk van . De mikor vele vagyok azokba a ritka pillanatokban érzem , hogy szeret. Ő azt akarja , hogy tudjunk ketten is" hüjéskedni " mert tényleg nem csinálunk semmi nagyot csak beszélgetünk s sétálunk stb... De vele valahogy nem tudok hüjéskedni . Mit tegyek ? Tudom hisztisnek hangzik de már nem kezdem bírni :( Mert ha nem keresem én akkor ő alig keres s én nem szeretek nyomulni . De tudom , hogy nem használ ki .

2014. dec. 14. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy 17 éves vagy, mert egy 17 éves embernek már kicsit érettebben kellene gondolkoznia, szerintem. Bár valószínűleg neked se volt még senkid rajta kívül.

Most te vagy az, akinek a fejét tele beszélik hülyeségekkel.

Ezekszerint még az ismerkedési fázisban vagytok, de már együtt? Ez nem túl jó, de egy idő után majd feloldódtok és tudtok majd hülyéskedni. :)

2014. dec. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen 17 vagyok :) Nem vagyunk éppen ismerkedési fázisban , mert már körülbelűl 5 éve ismerem ha nem több, csak azalatt igen sokat változtunk mind a ketten . Én meg igazán azt akarom, hogy neki is jó legyen . S nem tudok hüjéskedni vele mert nem akarok rosszat mondani véletlenül is .
2014. dec. 14. 14:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez elég érdekes. Mi akkor voltunk ilyenek, amikor még csak ismerkedtünk, de 2-3 hónap találkozgatás után elkezdtünk teljesen feloldódni és mára már csak dőlnek a hülyeségek, minden ami eszünkbe jut. Eleinte csak beszélgettünk, nem viccelődtem(ő azért oldott rajtam:) ) mert én is féltem attól, hogy rosszat mondok vagy, hogy nem érti a poénjaimat. Szerencsére kiderült, hogy ugyanolyan beteg humorunk van, tehát ezzel nincs gond:D Szerintem egyikőtöknek el kéne kezdeni oldódni..legyél te az akkor. Otthon egy vicces film kíséretében talán könnyebb is lenne, nem?:)

17/L

2014. dec. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :) Megpróbálkozok vele :)
2014. dec. 14. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!