Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, ha szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha szerelmes vagyok egy lányba, de már van barátja?

Figyelt kérdés

2014. dec. 14. 18:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én meg szerelmes vagyok,de van barátom......de nem egyszerű ez,neki meg nem tudom el mondani,hogy megértse,de azt hittem erős vagyok,de ebbe azt hiszem beledöglök..........
2015. máj. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok....ja és lehet írni,hogy mekkora r... vagyok,senki nem tudja a körülményeket....nem egyszerű a helyzetem,de oda adnám mindenem érte,ha kellenék neki
2015. máj. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Mintha en irtam vna ki a kerdest.. 12-essel egyetertek.. en tettszem a lanynak valszeg, de a baratja miatt ez igy eleg nehez..

En azt csinalom, hogy most inkabb szuneteltetem vele a beszelgetest, helyette inkabb gta5, meg ac unity, es ha mar eltelt egy kis ido, utana vegiggondolom, hogy mit tudnek tenni, es mit akarok, es akkor majd csak lesz azutan. Belezugtam teljesen, ugyh igy nem konnyu..

2015. máj. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szenvedj!

(de azt csinálod)

2015. máj. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

14-nek, én szenvedek már három hónapja. És még hol a vége. :((

13, 12, én sem tudom megmondani a fiúnak, hogy tetszik.

2015. máj. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!