Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Majd' beleörülök,...

Mit tegyek? Majd' beleörülök, hogy vmi baja van, de ő utál engem. Ennek ellenére sem tudom elfelejteni.

Figyelt kérdés

A történet nagyon hossz, tele mindennel,amivel csak lehet. A lényeg, h kb egy évvel ezelőtt megismerkedtem,barátok jóvoltából egy sráccal, Egy ideig úgy ment, h mindketten tetszünk a másiknak és, h lesz vmi közöttünk. Aztán másik barátnője lett(azóta szakítottak)...

A fiúval ezekután nagy harba kezdtünk, csipkelődések, beszólogatások, áhh úgy érzem nevetséges vagyok, ha ezekre gondolok. Nemrég egy közös bulin voltunk ezzel a sráccal. Egész jól ment minden(bár a beszólogatások mindkettőnk részéről megvolt)nah, de nem is ez a lényeg. A buli után pár héttel megtudtam, h azt mondta rólam: "rühell engem és nem szeret akk menni bulizni, ha én is ottvagyok, mert beszólogatok neki" persz ő nem nekem....áhh dehogyisnem. Próbálom őt levegőnek nézni, de nem megy. ha hozzámszól ezerrel ver a szívem. És akkor végig kellett néznem , ahogy táncolt egy másik lánnyalm tapizta stb...

Most pedig azt látom neki kiírva msnen, h beteg. A szívem szakad meg, hogy beteg. Olyan jó lenne most megölelni, szeretgetni. Tényleg akármit megtennék, de mégsem kellek neki.Mi tegyek?? Segítsetek kérlek titeket, mert már nem bírom

18/L


2010. nov. 1. 18:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
75%
Sajnos semmit. A szeretet csak a szeretett embertől esik jól.
2010. nov. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Talán ne alázd magad szénné és legyen már méltóságod, ha nem kellesz neki, akkor nem kellesz, fogadd el és ne égesd magad tovább.
2010. nov. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

M.V

Lol kölcsönös az utálat de majd meghalsz érte...Hülye vagy?De utálom az ilyet,tipikus csóka szarvba se nézi a csajt de a csajszi menthetetlenül szerelemes de ez a sztori annyiban rosszabb,hogy te is anyázol.Lehet én vagyok a hülye de ha szeretek valakit nem azért szeretem mert minden szarnak elhord.Legyen már méltóságod kislány és gondolkodj el a dolgokon...

2010. nov. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Írj neki msn-en. Pl.: "Jobbulást k@csög!"
2010. nov. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Utolsónak: én soha nem szólok hozzá, de ha már beszól nekem vmit, naná, h visszaszólok neki. Nem hagyom magam, ez van sajnos. Bár nem tudom, h mitől lenne jobb, ha hagynám h folyamatosan oltson engem, én meg csak csendben üldögélnék...

Am ezenkívül mindahármotoknak igaza van.Elfogom felejteni,mert el akarom felejteni. De nem könnyű úgy, h ha linkeket küldözget nekem, kommenteket írogat rólam különböző közösségi portálokon, pl a tavasszal összejöhettem vna egy másik sráccal, de sikeresen kiokoskodta nekem, h mégse kellettem neki(sem). Persze ez nem az ő hibája, de valszeg azért rátett a dolgokra eggy lapáttal..

2010. nov. 1. 18:33
 6/19 A kérdező kommentje:

Utlosónak: és azzal mit oldanék meg??

Csak jobban utálna...

2010. nov. 1. 18:34
 7/19 anonim ***** válasza:

Feldobnád a napját, veszekednétek egy jót.

Jobbulást kívánni meg nem bűn. A becézést meg válaszd ki tetszés szerint.

2010. nov. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Hja! És ha annyira utálna, nem lennél ott az msn-en...
2010. nov. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Amúgy, komolyan mondom szerintem szeret veszekedni velem.

Áhh, mindegy. Őszíntén mondom csak keveredjek már ki ebből az egészből.

Bár most lehet, h rib@ncnak tartatok majd, de egyszer kipróbálnám vele, h milyen az ágyban...

2010. nov. 1. 18:40
 10/19 anonim ***** válasza:
Húúú én is utállak! :D
2010. nov. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!