Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ő az igazi vagy csak ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő az igazi vagy csak ilyen egy normális kapcsolat?

Figyelt kérdés

Az eddigi fiúkkal akikkel ismerkedtem sose tudtam teljesen őszintén beszélgetni, sosem ismertek igazán, nem mertem megnyílni nekik, féltem, hogy mit gondolnak rólam, de a mostani sráccal akivel ismerkedek, őszintén, mindenről tudok beszélgetni, nagyon közvetlen a viszonyunk, soha senkivel nem beszéltem még olyan sokat mint vele.


Ez azt jelenti, hogy ő az igazi vagy semmi különös nincs ebben, egyszerűen csak ilyen egy normális kapcsolat?


És vajon miért tudok vele így beszélgetni? Minek köszönhető ez? Mit jelent ez?


23/L


2014. jan. 26. 11:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Ilyen egy normális kapcsolat. Ugyanis a párkapcsolat egyik alapja az őszinteség.
2014. jan. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Attól, hogy így van még nem következik egyenesen, hogy ő az igazi..


De egy normális kapcsolat ilyen..

(Nekem a férjem előttiek is iylenek voltak, mégsem maradtunk együtt.

2014. jan. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ilyen egy normális kapcsolat, hogy ő-e az igazi, idővel derül ki.
2014. jan. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Költőnő? ***** válasza:
minden normális emberi kapcsolat az őszinteségen és a jó kommunikáción alapul
2014. jan. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Normális kapcsolat.

Nem gondolnám, hogy egy "igazi" lenne, hanem azt, hogy több.

2014. jan. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Mondjuk én sem hiszek az igaziban, inkább csak azt mondanám, hogy valósabb mint a többi.

Köszönöm a válaszokat! :)

2014. jan. 26. 11:47
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed testileg nagyon kívánod őt,akkor már lehet belőle később a nagy Ő :) Fontos, hogy testileg is vonzódj hozzá,ne csak lelkileg legyen jó....
2014. jan. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Testileg is vonzódok hozzá :)
2014. jan. 26. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!