Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, hogy egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy egy lány belém szeressen?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és egyszer sem volt barátnőm. Ráadásul súlyos önbizalomhiányban is szenvedek, és nagyon nehezen megy az emberekkel való kommunikáció. Kérlek, segítsetek!

2014. dec. 19. 22:59
 1/7 anonim ***** válasza:
attól függ milyen a lány :)
2014. dec. 20. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hívd fel az Ifjúsági Lelki Elsősegélyt a 137-00 ingyenes számon. Eléred hétfőtől szombatig 9-21 óra között Telekom vagy T-mobile számról, fülkéből is.
2014. dec. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem szeretném felhívni a Lelki Elsősegélyt. Valami más tippet adjatok...
2014. dec. 20. 20:50
 4/7 anonim válasza:
milyen lany?:)
2014. dec. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jól néz ki.
2014. dec. 21. 20:43
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A lányok is tele vannak félelemmel, gátlásokkal. Egyszerűen csak legyél önmagad, hívd el valahová... aztán lesz, ami lesz. Ha nem sikerül ne keseredj el! Egyszer a magyartanárom ezt mondta: "Mindig oda kerülsz, ahol lenned kell". Igaza van! Annyi tervem volt már az életben, továbbtanulás, barátságok és szerelem terén.... nem jött be szinte semelyik. Aztán váratlan összehozott a sors a Barátommal; nem arra a szakra vettek fel, ahová gyerekkorom óta akartam menni, hanem másikra (,ami így utólag sokkal jobban tetszik); akikről azt hittem, hogy a legjobb barátaim, lesz*rnak szinte, most találtam igazi barátokat... és még csak 19 éves vagyok. Hidd el, még nincs veszve semmi! Ha nekem, aki tényleg nagyon szerencsétlen, nincs önbizalma, béna, stb. sikerült, akkor neked is fog! Remélem segítettem, vagy adtam valami tanácsot. Sok sikert és boldog Karácsonyt!
2014. dec. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Mint ahogy előttem is leírták , önmagad add !!

Hívd el valahová , mondjuk egy kávéra és beszélgessetek , hagyd hogy ő is beszéljen és abból már el tudsz indulni még ha nincs is témád . Hidd el ő is ugyan olyan izgatott lesz mint te.Az első randitól sokat ne várj,hisz most még csak ismerkedtek ,de viszont lesz egy kiindulási alapod és ha a következő találkozásra is igent mond akkor már meg lesz az önbizalmad is :)


Hajrá !!

2015. jan. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!