Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátom megunt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom megunt?

Figyelt kérdés
Egy hete amikor osszejottunk meg odavolt ertem mindenrol kerdezgetett de aztan egyre jobban nem beszelgetunk es nem is kerdezgetett olyanokat mint az elejen..nagyon rosszul esik. ),:

2014. dec. 20. 22:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nem tartott sokáig.
2014. dec. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hát lehet
2014. dec. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy valami magánéleti dolog foglalkoztatja?
2014. dec. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vagy feladta mert csak ő járatta a száját, te nem kérdezgetted meg ilyesmi?
2014. dec. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát, ja megeshet. Egy kérdés hány éves vagy? 15(-)?
2014. dec. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Fiatal lehetsz ha ilyen értelmetlen kapcsolataid vannak ahol összejössz 1 hétre valakivel. Azt mondom hogy szakíts vele, és ezekután ha ismerkedsz csak azzal gyere össze akivel tényleg normálisan tudtok lenni, és ne add olyan könnyen magad.

Én nekem rengeteg fiúm lett volna, ha összejöttem volna velük, de nem tettem, mert éreztem hogy nem lenne komoly, és mivel nem jöttem össze velük már az alkalommal mikor rákérdeztek (gyerekesen) hogy "járunk?", 1 hét után már fel is adták értem a harcot. Ilyen fiúval nem érdemes összejönni, aki nem tud úgymond "udvarolni", ha tényleg kellesz neki. Így tehát egyetlenegy barátom sem volt egészen 15 éves koromig, amíg megismertem egy különleges fiút akivel éreztem hogy egy érett, normális kapcsolatom tud lenni, de akkor sem pár nap ismerkedés után jöttünk össze hanem legalább 1 hónap ismerkedés után, úgy hogy mindennap suli után találkoztunk.

Aztán azóta együtt vagyunk, nagyon szeretjük egymást a mai napig.

A tanulság ebből az, hogy nem szabad fűvel fával összejönni, még akkor sem hogyha már nagyon vágyunk a szerelemre.

2017. febr. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!