Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeret a barátom? Megunt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret a barátom? Megunt? Miért ilyen?

Figyelt kérdés
Nem értem a barátomat.5 hónapja vagyunk együtt és mostanában furcsán viselkedik velem.Gimibe járunk mindketten és régebben minden szünetbe jött, most meg alig egy párszor..Láttam valamelyik nap is ,hoyg kint volt az udvaron a haverjával,én is kint voltam barátnőmékkel.Gondoltam megcsörgetem már,hogy hol van. Láttam,hogy kivette a telót a zsebéből megnézte és nem hívott vissza.Ezt megmondtam neki és tagadta.Azt mondta nem is látta,hogy hivtam mert nem irta ki a telója.:S Meg akkor szeretjük egymást ha együtt elmegyünk szórakozni vagyis ezt úgy értem,hogy ő utána mondja hogy szeret meg ilyenek...Suliba nem is mondja meg facebookon se..Van olyan nap,hogy nem is csókolozunk csak puszit adunk egymásnak. Meg ha jön hozzám akkor mindig jön az egyik haverja is..az egyik ismerősöm szerint ő hivja magával.Az ismerősöm megkérdezte,hogy miért nem jön oda hozzám szünetekbe ? ő meg azt válaszolta hogy nincs kedve..egyáltalán nem értem mi van..unalmas vagyok? megunt?ha meg vele vagyok akkor sokszor fáradt alig beszélünk facen is mindig én kérdezek ő nem is kérdezősködik...de ezek ellenére én szeretem és igy olyan nehéz eldönteni mit tegyek..:((
2013. máj. 3. 14:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyilván nem szeret. Elég egyértelmű.
2013. máj. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
rád se sz*rik
2013. máj. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Minekaz144 ***** válasza:
100%
Nem vesz téged komolyan. Beszélgess el vele személyesen ne facebookon. Mond el neki a problémáidat vele szembe, amiket itt leírtál. Utána már csak rajta múlik, hogy akar-e változtatni rajta vagy sem. Ha ezek után nem változik akkor dobd.
2013. máj. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Már nem szeret,csak nem meri megmondani.

Az nem lehet ,hogy szégyell téged,mert azt írod ,hogy társaságban nem nagyon van veled.Ne foglalkozz vele ,legyen annyi önbecsülés benned,hogy dobod a fenébe.

2013. máj. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ezt sem értem miért imádjátok egymás magányügyeibe való avatkozást, ha valamit akarsz a sráctól kérdezd meg Te és nem az ismerősöd, nem is tetszett neki, gondolom

ne a szar fb-n éld az életed, hanem élőben

a varázs elmúlt, ennyi

beszélj vele személyesen, az Te mit érzel, nem az a lényeg, az kevés egy kapcsolathoz, ha ő nem akarja már ennyi, ráadásul 5 hónapja már csak szeretitek egymást, elég rövid volt a szerelem, netán nem is volt akkora fellángolás sem N

2013. máj. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, ez ilyenkor még ilyen. A legtöbben a gimis korban még érzelmileg instabilak, ez velejár. Engedd el, keress értelmesebb, érettebb fiút. :)
2013. máj. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!