Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kérlek adjatok valami tanácsot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérlek adjatok valami tanácsot, mit tegyek, ha úgy érzem, hogy a barátomnak nem fontos annyira a kapcsolatunk? Hogyan változtathatnék ezen?

Figyelt kérdés

4 hónapja vagyok együtt vele. A legelején nagyon kitett magáért, mindent megtett, hogy összejöjjünk. Aztán mikor elkezdtünk járni, már kb mindegy volt neki, hogy találkozunk-e vagy sem, pedig kb heti 1x tudunk. Ez valószínűleg annak volt betudható, hogy még friss volt a kapcsolatunk, mert mostanra már javult valamennyit a helyzet. Többször keres és már a találkozókat se mindig én szervezem meg. Viszont úgy érzem, hogy nem vagyok neki olyan igazán fontos, nem fél elveszíteni. Amikor ilyesmikről beszélgettünk, azt mondta, ha szakítanék vele, akkor lezárná és menne tovább. Szokott még olyan dolgokat mondani, amikből nekem az jön le, hogy annyira nem fontos neki a kapcsolat, legalábbis nem viselné meg annyira, ha elveszítene. Ez kicsit rosszulesik, mert nekem ő fontos. A hozzáállásával kapcsolatban 2 okra tudok csak gondolni. Az egyik az, hogy még nem mélyült el érzelmileg a kapcsolat, a másik pedig, hogy volt kb 2 éve egy barátnője, akivel sokáig együtt voltak, de a lány megcsalta és ez nagyon megviselte. Lehetséges, hogy emiatt nem akar annyira belevinni érzelmeket? Mit tegyek, hogy ez megváltozzon?

19/L



2014. dec. 21. 23:03
 1/5 RRR ***** válasza:

adj neki időt

légy türelmes

SZERESD

és ezt éreztesd is vele

csak közben ne essél túlzásokba

2014. dec. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazából elmondása szerint túl van rajta már teljesen. Utána sokáig nem volt kapcsolata, csak egyéjszakás dolgok, úgyhogy volt ideje kiheverni. Nem is beszél azóta vele meg semmi. Csak azért valamilyen szinten nyilván megmaradt a hatása.
2014. dec. 21. 23:12
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha a pasi nem lép túl azon a lelki seben, amelyet egy szerelme okozott, akkor mindig érzelmileg beteg ember lesz. Ezt úgy értem, hogy nem fogja átengedni magát az újnak, nem ad magából neked többet, és mindig arra az egy rosszra fog gondolni, felőrölve vele a jókat!


Nem hatja meg, ha nem találkoztok? Ez elég baj, ugyanis egyfajta hiányérzete van az embernek, ha szerelmes, ha nem lehet a választottjával annyit, amennyit akarna.


4 hónapja vagytok együtt és még nem ért a kapcsolatotok egy mély érzelemmé? Akkor már nem is fog.


A döntés tulajdonképpen rajtad áll. Megváltozni nem fog egyik napról a másikra, elfelejteni a régi sebeket szintén nem fogja egyhamar. Vagy segítesz neki ebben ( ami csak úgy megy ha engedi a pasi) vagy lelépsz.


Én biztosat az utóbbit választanám. Az, aki nem fél attól, hogy elveszít, az nem is érdemel meg igazán. Aki nem küzd értem eléggé, az szintén nem.


Próbálj meg beszélni vele. De ne ess neki hogy "Már nem tepersz értem annyit mint az elején". Kérdezd meg hogy bántja-e valami, mert az utóbbi időben olyan más. Lehet h munkhelyi/sulis dolgai miatt ilyen.


Ha nem hajlandó veled megbeszélni, akkor azt hiszem mondanom sem kell, hogy mi a teendő...

Te döntesz, hogy hagyod-e egy ilyen unalmas, érzelemmentes vagy egyoldalú kapcsolatba magadat, vagy keresel egy sokkal szenvedélyesebb, különlegesebb fiút, aki a mának él, és nem a régi szerelmi csalódását dédelgeti...

2014. dec. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nos, ő nem hangoztatja ezt a dolgot, kb 2x beszélt róla és azt is csak akkor, ha én rákérdeztem. Mondta, hogy őt nem kell sajnálni, már túlvan rajta. Csak én úgy gondolom ez lehet a fő oka.

Már ő is mindig kérdezi, hogy mikor találkozunk, ő is felhozza már ezt, úgyhogy ez hálistennek pozitív irányba változott. :)

Az érzelmi résszel állunk kicsit "nehézkesen", mert ő nem az a tipikus "hősszerelmes", aki minden pillanatban az érzéseiről beszél. Ő inkább érezteti velem, minthogy kimondja, de olyan is van. Azt nem mondom, hogy nincsenek érzelmek, mert nagyonis vannak, egyre jobban bízunk egymásban és elmond olyan dolgokat, amiket mások nem igazán tudnak róla. Csak a kötődés úgy igazán nem alakult még ki, főleg részéről én úgy érzem.

2014. dec. 21. 23:21
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem azzal van a baj, hogy nem szeret, mert tudom, hogy szeret, csak valahogy furán kezeli a kapcsolatot.
2014. dec. 21. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!