Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek lehetünk barátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehetünk barátok a volt barátommal? Illetve, hogy ha leszünk is, lennék-e én neki olyan fontos, mint a többi?

Figyelt kérdés
Nagyon sok érdekes dolgot tudtam meg,mióta kiderült,de megmagyarázta őket,és nem tudtam haragudni rá,mert nagyon sokat veszekedtünk.Ma még vitáztunk,aztán arra kértem,találkozzunk.Az elején még próbálkoztam,puszilgattam,megcsókoltam,pedig tudtam,hogy nem szeret már úgy.Viszont egy idő után rájöttem,hogy mint ember is hiányzott,és szeretnék vele jóban lenni,szeretném,ha jó barátom lenne,mert nekem ninvsenek közeli barátaim,csak ilyen suliban elvagyunk szintűek.A találkozó után megírtam neki,és azt válaszolta,szívesen lesz a barátom.Jó,ez most gyerekesen hangzik,de inkább megkérdezem így,mint sehogy.Mindent tudunk egymásról,megbízom benne,semmi szégyenérzetem nincs,és ez így van a mai napig.

2014. nov. 29. 17:24
 1/2 anonim ***** válasza:

A volt barátom nekem is azt válaszolta hogy persze lehetünk barátok, aztán azt hallom vissza sunyiba, hogy állítólag én idegesítem őt és hogy mekkora r.banc vagyok, de mikor azt kérdeztem tőle, biztos nem baj-e hogy néha beszélgetünk mint barátok vagy valami akkor meg mondta, hogy persze-persze semmi gáz..........

Remélem a te volt barátod nem álszent gyökér.

2014. nov. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem,ő a szakítás után mondta,hogy jó lenne beszélni,de mivel megcsalt(sok vita volt,nem mondom,hogy volt rá oka,de durva kapcsolat volt),minden beszélgetés alkalmával durva voltam vele,csak a szívproblémái miatt írtam rá,de ő szeretett volna jóban lenni velem.
2014. nov. 30. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!