Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem tudok túllépni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok túllépni a barátnőmön?

Figyelt kérdés
Szakított velem. Nagyon szerettem.És most egész nap jó ideje szomorú vagyok.. Minidig. És hiányzik. És vele álmodom..és őt látom mindenhol. És fiú létemre ezt írva is mindjárt elsírom magam karácsonykor. Nagyon nagyon hiányzik és nincs többé. Valami segítség,hogy hogyan lépjek túl rajta?

2014. dec. 24. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Idő bácsi majd megoldja :/ én se tudtam semmit csinálni,tereld el a gondolataidat,keress más csajt stb.
2014. dec. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
és ha 2 év után is szar érzés? :)
2014. dec. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajnos az rengeteg idő.. :I
2014. dec. 24. 16:22
 4/4 anonim ***** válasza:
1 év minimum kell, legalábbis saját és ismerősök tapasztalataiból ítélve. Addig meg foglald el magad azzal, hogy próbáld meg megkeresni a túllépés módját.
2014. dec. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!