Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segíthet nekem végre túllépni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segíthet nekem végre túllépni, ha mindent a fejére borítok?

Figyelt kérdés

Már sok hete, hogy szakított velem a barátnőm. Előtte elhitette velem, hogy miattam hűl ki a kapcsolat, teljesen rápörögtem, hogy helyrehozzam. Majd hirtelen kidobott.. mindenféle indok nélkül..


Később tudtam meg, hogy a volt barátjába szeretett bele újból, ezért lépett le.


Nagyon nagyon hosszú, igazából nem is untatnálak a részletekkel titeket. A lényeg annyi, hogy egyre erősebb bennem a düh felé. Annyira kedvem lenne ráborítani mindent, ami felgyülemlett bennem.


Már attól rohadt ideges leszek, ha meglátom.


Segítene rajtam, hogyha kiadnám magamból ezeket? Vagy csak annyit érek el, hogy ordibálunk majd egymással egy sort, de eredménye nem lesz?


2014. dec. 5. 00:11
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
nyugodtan add ki magadból,hord el mindennek,ha jól esik akkor csináld,hadd tudja meg tőled is mennyit ér.hehe
2014. dec. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
elhiszem, hogy szarul érzed magad, de nem éri meg lesüllyedni a szintjére. legyél azon, hogy többet ez ne forduljon elő, hogy észrevedd ha szórakoznak veled.
2014. dec. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg kicsit harmatgyenge voltál ebben a kapcsolatban. Vagyis hogyan fogalmazhatnék helyesen, erőtlen, papucs, túl kedves. A kérdésed alapján nekem az jött le, hogy a párod nem az a tipikus tisztességes kis aranyos őszinte típus. Vagyis igen, segíteni fog ha kiadod magadból, jól leordítod és elmondod a véleményed úgy jó keményen. ennek azonban lesz egy buktatója... a volt párod miután rájött, hogy a volt barátjával már nem az igazi, te pedig ismét vonzó leszel neki a talpra esett stílusoddal vissza akar majd menni hozzád. Rajtad fog állni, hogy hülyét csinálsz magadból vagy hasznosítod a tapasztalataidat egy következő " normális " kapcsolatban.
2014. dec. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem adj neki. Nem veszites semmit, max egyszer még megfekteted és kuka.
2014. dec. 5. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeket
2014. dec. 5. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!