Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnák túllépni ezen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnák túllépni ezen a lelki recepción?

Figyelt kérdés

Szóval az úgy történt h a bnőm akivel 3 évig jártam vele elhagyott mert problémáink voltak és egycerűen nem tudtuk túl lépni az ellenmondásokat.

Hogy nem figyeltem rá elégé, hogy nem voltak közös programjaink, hogy nem tiszteltem pedig de, közbe meg nem?

Pedig szerettem és szeretem most is de már nem akar velem lenni. Bisztos hibás vagyok de sose monta hogy valami nem jó, mert úgy érsztem hogy a kapcslatunk jó volt, harmónikában éltünk.

Hasonló lányt szeretnék olyat mint ez volt de ehhez idő kell és h akarnák se tudnák most lépni.

Van erre valami praktikusság?



2014. dec. 4. 10:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

Mondok valamit.

Áruld el, hogy jársz-e egyetemre vagy sem mert, ha igen akkor odamegyek és lelövöm a rektort mert képtelen normálisan végezni a munkáját amiért idiótákat enged a felsőoktatásba!

2014. dec. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

"egycerűen nem tudtuk túl lépni az ellenmondásokat"

"hogy nem tiszteltem pedig de, közbe meg nem"

"Bisztos"

"monta"

"harmónikában éltünk"

"Hasonló lányt szeretnék olyat mint ez volt"

"akarnák"

"Van erre valami praktikusság?"


ez az írás...mennyi idősek vagytok?

szerintem kicsit foglald el magad mással...pl a helyesírásod fejlesztheted...ráférne a csiszolás...és ha úgy érzed megértél egy kapcsolatra akkor keress új barátnőt...

2014. dec. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
tudnák
2014. dec. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Jóhiszemű leszek és azt gondolom, hogy a magyar nem az anyanyelved ilyen helyesírással. Ha mégis, olvass sok könyvet, attól fejlődik.


A kérdésedre pedig azt javaslom, hogy felejtsd el azt a lányt és tanulj belőle. Legközelebb beszélj a pároddal, hogy mondja el, ha valami nem jó a kapcsolatotokban.

2014. dec. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ide másolom, amit írtál, beleírom zárójelbe a helyes megoldást. A recepció - a szállodákban itt fogadják a vendégeket, nem tudom, mit akartál volna írni. Szóval az úgy történt h a bnőm akivel 3 évig jártam vele (innen a vele kimehet, húzd ki) , elhagyott mert problémáink voltak és egycerűen (egyszerűen) nem tudtuk(tudtunk) túl lépni (túllépni) az ellenmondásokat (ellentmondásokon).

Hogy nem figyeltem rá elégé (eléggé), hogy nem voltak közös programjaink, hogy nem tiszteltem pedig de, közbe meg nem? (ez itt fogalmazási hiba, azt nem javítom)

Pedig szerettem és szeretem most is, de már nem akar velem lenni. Bisztos hibás vagyo, de sose monta (mondta), hogy valami nem jó, mert úgy érsztem, hogy a kapcslatunk jó volt, harmónikában (a harmonika egy hangszer, harmonikusan) éltünk.

Hasonló lányt szeretnék, olyat mint ez (ő) volt, de ehhez idő kell, és h akarnák (akarnék) se tudnák (tudnék) most lépni.

Van erre valami praktikusság (praktikusság nem ide illő szó, helyette: megoldás)?

2014. dec. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Bisztos (biztos)
2014. dec. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
éresztem (éreztem)
2014. dec. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Ha nem vagy magyar (de ha magyar vagy, akkor is), az a javaslatom, ha nem vagy biztos egy szó leírásában, akkor előbb írd le az alapszót, az segít a helyesírásban.

2014. dec. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
oltás
2014. dec. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak hergelni akarták az olvasókat ilyen helyesírású szöveggel.
2014. dec. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!