Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet tullepni ezen?

Figyelt kérdés
Biztos sokan szenvednek ilyen es hasonlo problemaktol, sokszor olvastam ilyeneket es persze tudnek jo tanacsot adni, csak amikor en szembesulok vele akkor megall a tudomany. Szoval a lenyeg, hogy szakitanom kell a parommal. 32 eves no vagyok, mar beleeltem magam hogy lehet csaladom de hiaba. Nagyon szeretem es o is engem, de teljesen kicsinal lelkileg. A barataim es csaladom aggodik, nem ertik hogyan szerethetek valakit aki tonkretesz. En sem tudom. Regen nem viseltem volna el a tizedet sem egy ferfitol annak amit most kapok. Szerintem a parom komolyan nincs rendben agyilag vagy ilyesmi. Sokszor elakartam hagyni, de olyankor olyan onsanyargato lelki terrort ad le hogy a szivem szakad meg es maradok. Olyan o mintha az egyik oldala angyal, a masik ordog lenne. Ha elhagyom biztos bekattan, nem viselne el. En szep lassan akartam leepiteni a dolgot hogy kimeletes legyen mindkettonknek, de o bettette a kulcsot azzal, hogy valasztas ele allitott hogy o vagy a baratnom. Hogy kerhet ilyet...A dontesem egyertelmu, csak teljesen magam alatt vagyok emiatt. Mar voltak nehez idoszakaim az eletben, es nem hittem volna hogy megint lesz egy. Nem akarom hogy ramenjen erre a kapcsolatra az egeszsegem es a jozan eszem. Tudom hogy ezt nekem kell megoldanom, de gondoltam ha ezt itt megosztom talan kapok egy kis biztatast vagy otletet vagy valamit. Koszi elore is.
2014. dec. 4. 13:15
 1/10 anonim ***** válasza:

ha kicsinál lelkileg akkor nem szeret. neki kényelmes, hogy vagy.van kihez hozzászólni, bújni.

ő is fél a változástól és a te lelkiismeretedet akarja felhasználni.

Ne hagyd magad!

pakolj össze és menj el. az se baj ha külföldre mész.

te csak foglalkozz magaddal, lehet összehoz az élet olyannal aki tényleg társad és együtt egymásért mindent meg tudtok tenni.

32 évesen ne add fel. fiatal vagy és sok-sok év áll még előtted amit érdemes boldogan leélni

2014. dec. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kulfoldon elek es egyutt dolgozunk. Gondolam ra hogy munkat valtok, de az nem megy gyorsan es evvegen tudom hogy nagy balhe lesz, mert gyerekes modon addig kaptam haladekot valtani. Elvileg ha a baratnomet valasztom akkor elhagy, ami mar megis oldana a dolgot, de tudom nem lenne vege mert nem tudna egykonnyen elszakadni. Szerintem o is gyenge lelkileg, de tenyleg ugy erzem hogy valami nem stimmel nala, mert egy normalis ember nem ugy kezeli a dolgokat mint o. Az a baj hogy mint az lenni szokott tobb problemam is van egyszerre es talan emiatt erzem azt hogy ez mar tul sok, pedig mindig erosnek ereztem magam, abban hittem hogy ami nem ol meg az erosit, de ebben mar nem hiszek.
2014. dec. 4. 13:32
 3/10 anonim ***** válasza:

Attól félek, akármit mondunk, maradsz ebben a kapcsolatban, amíg vagy teljesen ki nem készülsz, vagy ö nem sértődik be valamin annyira, hogy a hattyú halálát előadva ő szakít veled, de mielőtt elmegy, még hagy neked egy jó adag bűntudatot.


Egyébként el fogja viselni, ha szakítotok, nyugodtan fogja élni a világát, ahogy a hasonló természetű emberek teszik.

2014. dec. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tenyleg mindig a hattyu halalat adja elo...
2014. dec. 4. 13:33
 5/10 anonim ***** válasza:

hát ha már külföldön vagytok az nehéz.

lehet azért is ragaszkodik annyira hozzád, mert fél hogy egyedül marad.

ő adott neked év végéig időt ,hogy válts. hidd el ha nem történik semmi változás új határidő lesz vagy más feltételek.

Hol vagytok pontosan? melyik ország?

2014. dec. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Walesben elunk, de o nem magyar, itt szuletett.
2014. dec. 4. 13:47
 7/10 anonim ***** válasza:

akkor érthető, hogy miért ragaszkodik.

A Magyar nőknél nincs jobb és szebb.

2014. dec. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Gondoltam mar arra is hogy leulni vele es baratsagosan elmondani hogy nem vagyunk boldogok es kulon kellene megprobalni es utana nyilvan nem mennek vissza hozza. Csak amikor epp joban vagyunk akkor ugy erzem hogy kihasznalom azt a kis nyugalmat arra hogy magamat erositsem es amikor ugy erzem most menni fog akkor megint kitor a balhe es akkor meg eroszakos. Engem nem bantana direkt, de veletlenul ki tudja.
2014. dec. 4. 13:51
 9/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolso, ez aranyos volt, ez biztos jol esne minden holgynek :-)
2014. dec. 4. 13:52
 10/10 A kérdező kommentje:
Volt mar hogy vezetes kozben borult ki es miutan kiszalltam a kocsibol, ugy indult el tolatva hogy az ajto meg nyitva volt es en ott voltam. Annyira megijedt hogy nem lehetett vele szot erteni es bar kisebb esessel megusztam, meg nekem kellett nyugtatgatni. Belegondolni sem merek mi lett volna ha ugy vezet. En ugy akarok ebbol kilepni hogy lehetoleg ne legyen nagyobb baj a lelki fajdalomnal.
2014. dec. 4. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!