Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet ezen túllépni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet ezen túllépni?

Figyelt kérdés
Màr nem érdeklem,de nem enged el,azt mondja velem maradna.....én szeretem(emiatt nem tudok lèpni pedig rég el kellett volna hagynom) de màr nem tudom ér e ez ennyit. Rengeteg bennem a fàjdalom az elutasítàs érzet. Úgy érzem teljesen tönkre tesz ez az egèsz.
2014. nov. 20. 17:14
 1/3 anonim válasza:
kifejtenéd kicsit? ezt így ebben a formában nem nagyon lehet értelmezni :) miért alakult ki ez? miért érzed így? stb stb..
2014. nov. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem törödik velem szó szerint.Ha mennék mondom neki a dolgokat akkor is csak azt làtom rajta hogy nem érdekli.De àllítàsa szerint szeret....nem tudom miért alakukt így....csak egyre rosszabb lett.A problémàkkal sem törödik/törödött
2014. nov. 20. 17:24
 3/3 anonim válasza:
Próbáld meg azt éreztetni vele,hogy ha így folytatja elveszíthet... ne hagyd magad mert akkor csak rosszabb lesz... elhiszem h szereted de ha a füle botját sem mozdítaná érted kár miatta pazarolnod az életed mikor mással is boldog lehetnél
2014. nov. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!