Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés

Nagyjából egy hónapja kerültünk közelebb egymáshoz egy fiúval. Meglehetősen egyértelmű jeleket küldött felém, egyszer megkérdezte, megfoghatja-e a kezem, de elutasítottam (ezt azóta ezerszer, milliószor megbántam, csak nem viszonyulok túl jól az érintésekhez). Elhívott még egyszer, megbeszéltünk egy közös mozit is, de megbetegedett. Tüdőgyulladással volt otthon két hétig, de facebookon rengeteget beszélgettünk továbbra is, majd több mint két héttel az együtt töltött délután után, mikor jobban lett, újra találkoztunk, nagyjon jól elvoltunk megint és bizonytalanul megöleltem, mielőtt mennem kellett. És most olyan érzésem van, hogy azóta nem keres, nem beszélünk annyit...

Annyira idegen érzés ez nekem. Talán szerelem. De félek az érzésektől, eddig elzárkóztam előlük, most engedtem, és nem tudom, mi legyen. De most nem tudom, mi van! Mi lehetag oka, hogy nem keres azóta?

Ő 17 éves fiú, én 16 éves lány.



2014. dec. 26. 11:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát, ezt elbasztad. Elkönyvelte, hogy csak barátok vagytok, semmi több. Akkor miért is keressen téged? Max. unalmas pillanatait elüti veled a neten. Ha ez így neked jó, akkor ne tegyél semmit. Ha pedig nem jó így neked, akkor takarodjál odafele hozzá és pofázd el, hogy mit érzel iránta!
2014. dec. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
valld be neki az érzéseidet...!! biztosan ő is igy érez irántad...!! nyugodj meg....!! ne félj ennyire a csalódástól...!! hozzátartozik az életedhez...!!:))
2014. dec. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. dec. 26. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!