Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit erezhetek valojaban? Ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit erezhetek valojaban? Ki fog alakulni a szerelem? Segitseget kernek!

Figyelt kérdés
Nos, az a helyzet, hogy lassan 15 eves leszek, fiu vagyok es van baratnom, akit mar egy eve kiszemeltem magamnak, majd egy ev elteltevel megismerkedtunk, es lehet hogy kicsit elhamarkodva 1 honap kavaras utan osszejottunk.akkor azthittem hogy midnen happy. most jarunk 1 honapnal, nagyon kedves, megerto, aranyos lany, de amikor nem vagyok vele akkor nem erzem azt, hogy akarom ot, de amikor vele vagyok ez megvaltozik, nem is gondolok semmire csak arra, hogy milyen jo hogy van nekem. Es volt parszor alkalom arra, hogy ugy ereztem mintha alkalmazkdni akarna hozzam.

2014. dec. 28. 03:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Mivan?
2014. dec. 28. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Amikor nem vagyok a tarsasagaban, akkor ugy erzem, hogy nem is szeretem ot, nem is o kell nekem. De amikor vele vagyok ezt teljesen megvaltozik, es az ellenkezojet erzem.

utolso mondat az kulon van.

2014. dec. 28. 04:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem Legot kellett volna kérned, nem barátnőt. Pláne hogy még te sem tudod mit akarsz, vagy mit kell kezdeni egy barátnővel...
2014. dec. 28. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Ez bizonytalanság. Én sem tudok szeretni. Nem úgy mint régebben. Kötődni és ragaszkodni... Inkább. Szeretni túlzás de ha ő ezt szeretné hallani ám legyen. Veled is ez van szerintem. Majd jön egy magasabb fokozat. Vagy ha nem, csendben tudd meg miért van ez a dolog a lánnyal és veled.
2014. dec. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!