Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hűséges lesz, vagy engem is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hűséges lesz, vagy engem is meg fog csalni?

Figyelt kérdés
A srácnak, akibe beleszerettem, barátnője volt és kész volt megcsalni őt velem. Én persze elvből elleneztem , hogy legyen valami amig barátnője van. Azóta szakitottak és randiztunk is. Szeretem, de félek, ahogy a régit velem akarta, úgy engem is megcsal mással. Szerintetek belemenjek a kapcsokatba?

2015. jan. 1. 20:51
 1/7 RRR ***** válasza:
te látod-érzed mennyire komolyak a szándékai-érzései
2015. jan. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
*kapcsolatba
2015. jan. 1. 20:53
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Benne van a pakliban, hogy téged is megcsal és nem lesz őszinte, becsap, átver stb.
2015. jan. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"barátnője volt és kész volt megcsalni őt velem"


Ez alapjan elkepzelheto, hogy teged is megcsalhat, fuggetlenul attol, hogy azota szakitottak.

2015. jan. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
a már most kételkedsz benne, akkor nem érdemes össze jönni vele.
2015. jan. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A bizalmad már akkor megrendült benne,így a jövőben sem tudnál megbízni benne valószínűleg.Gondold végig,ennek így volna-e értelme,és hogy mennyire látod rajta azt,hogy komolyan vesz.
2015. jan. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gondolom nem egy esztergályos a srác, hanem menő vállalkozó , vagy egy Brad Pitt hasonmás ha ennyire nedvesednek rá a lukak. Sok jót nem jósolok, gondolom nem fogja kihagyni a többit sem aki ledobja a bugyiját fél perc után.
2015. jan. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!