Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Léteznek még hűséges rendes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még hűséges rendes lányok?

Figyelt kérdés

Én nem tudom mi van velük,de nagyon hülyéket fogtam ki az elmúlt években,már elnézést.

25 éves vagyok,és általában ebben a korban keresek ismerkedek,vagy ha pár évvel még idősebb az se baj. de komolyan ahogy viselkednek. a legtöbbről akikkel ismerkedtem komolyabban kiderült,hogy mellettem még csomó másik van a képben,de volt olyan is,hogy barátnőimről kiderült,hogy megcsalt vagy más csávókkal találkoztak. átlagos hétköznapi lányok pedig,akik rendesnek vallják magukat. akkor hogy van ez? van értelme még hinni abban,hogy van olyan lány aki kibírja egy pasival évekig,vagy akár örökre,


2014. dec. 16. 19:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Ez ilyen sajnos egyre több nő válik ilyen gerinctelenné, de vannak olyanok akik megrendíthetetlenek az elveikben, azokat keresd azok sose csalnak majd meg.
2014. dec. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Te nem tudom hol a fenében próbálkozol. Én vidéki vagyok és egy vidéki nagyváros középiskolás és egyetemista csajai körében szoktam, 15-20 éves lányok körében. Vannak kúrásra jó ribik is, de simán lehet találni ma Magyarországon kedves, szerető, hűséges barátnőt is.


Nem gondolod hogy rossz közegekben próbálkozol? Honnan szoktál megismerkedni a barátnőiddel, milyen helyekről?


22/F

2014. dec. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
Léteznek!
2014. dec. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én rendes és hűséges vagyok,soha nem csaltam meg senkit egyik kapcsolatomban sem.
2014. dec. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

Itt vagyok :)

16/L

2014. dec. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Léteznek, de nagyon kevés van belőlük, és 18 év felett mind foglalt.
2014. dec. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
hát nem bulikban szoktam. ismerkedtem már ismerősök által is. de munkahelyen ilyenek. társkereső oldalon. és először mikor megismerem őket kedvesek figyelmesek stb. de mintha idővel megváltoznának. átlagos lányokkal szoktam ismerkedni nem olyanokkal akik a csöcseikről meg seggükről raknak fel képeket. mégis nehéz.
2014. dec. 16. 19:47
 8/13 anonim ***** válasza:

Egyik pasi barátom is erre panaszkodik..Mindig olyan csajokat fogott ki,akiknek vagy volt más,vagy pénzéhes kis ... volt,illetve lusta volt dolgozni..


Bár én lány vagyok,de én se találok normális pasit..Pedig jó lenne.. :)

2014. dec. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem az is probléma lehet, amiről ezen az oldalon sosem esik szó. Lehet, hogy van két normális ember, akiknek megegyezik az értékrendje, de simán elmennek egymás mellett, mert kicsit sem találják vonzónak a másikat. Ez még tovább rontja az esélyeket, de hát nem szabad feladni.
2014. dec. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

sokan azt mondják,hogy interneten nem lehet ismerkedni,akkor hol az utcán? :D nem mehetek csak úgy oda akárkihez csak mert tetszik mondjuk vagy akármi.

én mondjuk azt nem szeretem ha ismerőseim akarnak keríteni nekem valakit,mert általában nem érdekel akit bemutatnak. én nem tökéletes lányt keresek. hanem akivel boldog lehetek,megértő velem figyelmes. az is sok gondot okozott eddig,hogy úgy éreztem barátnőimnél,hogy én nem vagyok neki a legfontosabb,hanem barátnők ismerősök. és az a legrosszabb az egészben,hogy amikor szóvá teszi az ember nem is értik,észre se vették. rohanó egy világ ez. senki nem akarja megismerni igazán a másikat,csak felszínesen. a legtöbb ember szerintem csak azért van valakivel,hogy ne legyen egyedül,ritka az,hogy őszintén tiszta szívből szeretik egymást. de ez az én véleményem :)

2014. dec. 16. 20:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!