Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jól döntöttem szerintettek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól döntöttem szerintettek?

Figyelt kérdés

Az elmult pár honapban nem kerestem ő keresset fel engem mindig. Találkozások után nem is találkozunk jó pár napig. Szóval pl : meg keress nem megyek egyből valamikor el telik 1-2hét. Nagyon sokszor fut utánam , nem értem hogy miért pedig meg kértem hogy ne csinálja. Akármilyen hülyén hangzik bármenyire is haragszik rám , akárki akármit mond neki. Egyszerüen le tudom venni a lábáról egy-kétt szóval és egy kis érintésel. Szóval ha azt mondom neki jöjjön már jön is. Amikor át ölelem egyből hozzám bujik olyan szép mosoly van az arcán egyből. Naponta többször is felhív a munkába. Ilyenkor nagyon aranyos , kedves imádni valo nő. De amikor én keressem , írok neki facebook on. Nem ölel annyit nem puszil annyit sőt valamikor olyan le kezelöen beszél. Amikor elérhetetlen vagyok számára, mintha jobban szeretne vagy csak a kedve tartja úgy hogy jobban bujik.

Bármikor elő vehetem ahogy kedvem tartja , bármit meg tehetnék mellete. Pedig nem szerelmes , talán lehet hogy szeret valamilyen szinten. Nem csak testiség van szoktunk filmezni egymáshoz bujni , lelkizni. Mindig azt mondja ha vége lenne köztünk azért barátok lehetnénk még? Találkozhatunk azért? Ha lesz férjem vonzódni fogok hozzád , veled fogom csinálni. Tudja hogy nem szeretnék házasodni

azt szeretném hogy normális férje legyen. De azt akarja hogy én legyek a férje , minden férfiban engem lát. Azt is mondta amikor találkozunk/meglátt bizsereg a kis p*ncija. Munkába sokat gondolrá hogy csináljuk , alig várja hogy pettingeljünk. Olyanokat is szokott mondani hogy nagyon hiányzom neki velem volt a legjobb a csók/petting. Ilyet még soha sem érzet senki íránt sem. A múltban történtek olyan dolgok ami miat nem nagyon tudom el hinni neki. Nem sajnáltattásból de egy pincsi kutya voltam akit kihasználtak. Nem szeretem igazából a nagyon haragudtam rá. Nagyon vissza akartam neki addni ez meg is történt. De már bánnom nem kellet volna ezt csinálnom vele. Mostanra annyira ragaszkodik hozzám , alig bírom le rázni. Jól döntenék szerintettek ha békén hagynám? Nem akaróm tovább kínozni szegényt.



2015. jan. 2. 22:38
 1/4 anonim ***** válasza:
nem találok szavakat erre
2015. jan. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem
2015. jan. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azta ezt kinek irtad nehéz elolvasni helytelenül irsz meg ,ugy veszem észre hogy te semmit sem tudsz addot lányrol ,Mért nem te kerested mért élünk fordított világot könyörgöm nem egy lánynak kéne hivogatni,mért nem te hivtad öt
2015. jan. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csúnya dolog, amit csinálsz. Bármit is mond, vedd már észre, hogy szeret és te kínzod, mert bár nem akarsz vele lenni, de békén sem hagyod.
2015. jan. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!