Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jól döntöttem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jól döntöttem?

Figyelt kérdés
Volt egy lány akivel nagyon jól elvoltunk csak az volt a gond, hogy pasija volt. Úgy vettem észre, hogy Ő simán megcsalná a pasiját velem, de én ezt nem akartam és így nem lett semmi belőle. Így visszagondolva sokszor elgondolkodok, hogy jól döntöttem? Mi a véleményetek? Még annyit elmondanék, hogy több éves kapcsolata van.
2014. dec. 30. 22:18
1 2
 1/11 To7ka ***** válasza:
100%
Igen, kifejezetten jól. Mi lett volna belőle? Egy kellemes kaland, aztán ha pasija megtudja csak magadnak a zűr. Ilyen lány úgyse kéne aki egy hosszú kapcsolatában félrelép...:) És a lelkiismeretednek is jobb. Nem mondom, hogy majd karma, és visszakapod ha Te leszel hosszabb kapcsolatban, mert simán lehet, hogy pofára esel, de bőven elég, hogy akkor jobban érezted magad ettől a döntéstől, most már ne rágd magad rajta!:)
2014. dec. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Van gerinced. GG WP
2014. dec. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Költőnő? ***** válasza:
100%
Sztem igen.
2014. dec. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen jól döntöttél!

Voltam ugyanilyen szituban,csak nálam a csaj ott hagyta a 2 éves kapcsolatot,összejöttünk,2 hónap múlva ott hagyott,és visszament a régihez,aztán az meg dobta..

2014. dec. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól döntöttél. Elég sokat elmond a csajról, hogy simán megcsalná a pasiját, mert ahhoz nincs képe, hogy odamenjen és szakítson vele. Másrészt ha vele megteszi, veled miért ne tette volna meg? Szerintem ez így nem tisztességes, jobb, hogy nem mentél bele. Lesz jobb.
2014. dec. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Úgy éreztem akkor, hogy helyesen cselekszem. Milyen érzés lenn-e a barátjának? Csak nagyon tetszik a csaj és sokat gondolok rá.
2014. dec. 30. 22:24
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon megbánnád hidd el! Veled is ugyanúgy megcsinálná,ez biztos! Akkor majd fognád a fejed.

Az ilyen lányokat kerüld...tapasztalat!

2014. dec. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Gerinces voltál, ami ritkaság férfiak és nők között is. Vedd úgy, hogy megveregettem a vállad.
2014. dec. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Simán jól tetted,sok gubanctól megkímélted magadat is,mást is.
2014. dec. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Jó látni, hogy szerintetek is jól döntöttem.
2014. dec. 30. 22:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!