Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jól döntöttem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jól döntöttem?

Figyelt kérdés
Volt egy srác, akinek nagyon tetszettem. Nem régen szakított a barátnőjével, és elkezdett nekem udvarolni. Nagyon rendes volt, csokit hozott, moziba, vacsorázni hívott, amit ő fizetett, virágot hozott. Nekem mégsem tetszett, nem tudom, nem éreztem semmi vonzalmat iránta, nem volt közöttünk kémia. Megmondtam neki, hogy én csak barátkozni szeretnék,(nem akartam hülyíteni) és eléggé megbántódott. Szerintetek jól döntöttem, hogy nem jöttem össze vele?
2014. okt. 1. 16:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően a döntés jó, nem kell senkit hülyíteni. A probléma itt inkább az, hogy több alkalmat is említesz, amit mind ő fizetett. Nem úgy tűnik, hogy sokat kellett volna vacillálnod, ennek ellenére mégis hagytad párszor meghívni magad. Ezt a pénzt ő a következő jelöltre is költhette volna, akivel talán meglett volna az a bizonyos kémia is.
2014. okt. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem, mert volt, hogy én fizettem, amikor nálunk ettünk.(pl pizzát rendeltünk) kb ugyanannyit fizettünk egymásnak
2014. okt. 1. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!