Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vannak egyáltalán fiúk/férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak egyáltalán fiúk/férfiak akik szeretnének komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Egyszer volt egy rendes kapcsolatom, nagyon szerettem a srácot, csodálatosnak tartottam a személyiségét, de úgy szakított, hogy teljesen megrendültem benne. Azóta volt még egy kapcsolatom, de az a srácot nem a belső tulajdonságaim érdekelték... Aztán volt egy idősebb pasi is, azt hittem hogy az majd nem lesz gyerekes meg önző és tisztelni fog, de hatalmasat tévedtem.

Léteznek egyáltalán olyan pasik akiknek az érzelem kell? Olyanok akik nem csak azt látják egy lányban ami szemmel látható, és nem csak dugni akarnak egy jót? És miért van az, hogy annyit hazudtok? Van egyáltalán köztetek egy őszinte is? Egyáltalán, pasik, mit akartok???

Normális válaszokat, legyetek szívesek!



2015. jan. 3. 20:04
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
Akkor te a jófiújra buksz. Az a baj, hogy a lányok pont minket néznek levegőnek.
2015. jan. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:
Az a fiú aki ki akart használni eleinte normális volt, szóval azt hittem hogy jól döntök, idővel változott meg... A másik pasiba meg beleszerettem, azt nem nagyon lehet irányítani...
2015. jan. 3. 20:17
 13/36 A kérdező kommentje:
#9-es: Teljesen igazad van!
2015. jan. 3. 20:19
 14/36 anonim ***** válasza:
Ha le akarsz fektetni valakit, önző bunkó vagy, aki csak "arra" hajt, ha időt szánsz valakinek a megismerésére, akkor gyáva fsz. De még szerintem mindig annak van több esélye, aki nem "lelkizik" előtte, hanem jól megkféli a csajt, aztán utána jöhet a beszélgetés, nekem legalábbis a fordítottja sosem jött be, mindig csak a barátzónában landoltam, pedig többen is "okítottak", hogy előbb próbáljam lefektetni a csajokat, utána beszélgethetünk, de én meg nem vagyok ez a típus.
2015. jan. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
Akarok én, csak ha nem d"gom meg egyből, akkor fapapucs vagyok, ha igen, akkor számomra érdektelen. Bőszen keresem a megoldást, egyenlőre sikertelenül.
2015. jan. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:
#14: Szerintem se mennél a sorrend felcseréléssel semmire. Inkább tedd a lelkizést előre, és esetleg jobban mutasd ki hogy nem csak barát akarsz lenni. Az a csaj, amelyik hagyná magát egyből, nem biztos hogy hajlik a lelkizésre...
2015. jan. 3. 20:30
 17/36 anonim ***** válasza:
Amúgy nem értem azt a logikát, hogy amelyik lányt hamar meglehet fektetni, az miért ribi meg érdektelen... Én 1 hét után szexeltem a barátommal, de soha meg se fordult a fejemben, hogy megcsaljam vagy szakítsak vele vagy akármi... 2 éve vagyunk együtt :)
2015. jan. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
#16: Oké, de ezzel se megyek semmire. Legutóbb is 2. randira virágot vittem a lánynak, igaz, kicsit jobban "nyomulhattam" volna, de mivel előtte nem ismertük egymást, korainak éreztem, aztán lelépett egy olyan sráccal, aki valószínűleg nagydumás és bulizós. Arról nem is beszélek, hogy hány olyan lánnyal beszéltem már, akinek igyekeztem elnyerni a bizalmát, kimutattam, hogy értékesnek, szépnek stb. találom, hosszabb ideig beszélgettünk, azt hittem, hogy lesz valami, de mikor elhívtam őket, vagy leráztak, vagy köddé váltak.
2015. jan. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
38%
Elárulok egy titkot (nem bunkóságképpen: a lányok imádnak beszélni! Imádják, ha beszélgethetnek, nyomják nekik a dumát, de eközben fenn kell tartani az érdeklődésüket! Én 2 fiú közt választottam: Okos, diplomás, továbbtanul, nagy jövő áll előtte, szende, kisfiús, romantikus és egy lányért mindent megtenne, de annyira szégyellős meg szolid, hogy az már félelmetes. Szinte háromszor kér bocsánatot, mielőtt köszön :D Másikat választottam: Nagy dumás, éppen diplomázik (már végeznie kellett volna), kicsit kihágós, kicsit bunkó, de tud cuki és aranyos, romantikus is lenni, viszont kicsit szabadabb lélek, de mindenről ellehet vele dumálni és vicces is.
2015. jan. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:

"Amúgy nem értem azt a logikát, hogy amelyik lányt hamar meglehet fektetni, az miért ribi meg érdektelen"


Kizárólagosan úgysem lehet így leszűrni, de aki tartja magát annyira, hogy kell neki némi ismertség, kell valamilyen minimális lelki kötődés, azt valahogy jobban értékelem belsőre. Ha nő lennék, én sem feküdnék össze egyből, mert nem tudhatom, hogy mi a célja a másiknak, de igyekszem megbizonyosodni, amennyire adott helyzetben lehetséges. Na meg lássuk, hogy mekkora játékos, hogy tud ledumálni a lábamról. Ez tetszik. Megfontoltabbnak találom ettől a másikat, kell a küzdés, kell a jó érzés, hogy igen, férfi munka volt stb. Nem azt mondom, hogy 3 hónapig semmi, de azért ne az első alkalom legyen.

2015. jan. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!