Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vannak egyáltalán fiúk/férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak egyáltalán fiúk/férfiak akik szeretnének komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Egyszer volt egy rendes kapcsolatom, nagyon szerettem a srácot, csodálatosnak tartottam a személyiségét, de úgy szakított, hogy teljesen megrendültem benne. Azóta volt még egy kapcsolatom, de az a srácot nem a belső tulajdonságaim érdekelték... Aztán volt egy idősebb pasi is, azt hittem hogy az majd nem lesz gyerekes meg önző és tisztelni fog, de hatalmasat tévedtem.

Léteznek egyáltalán olyan pasik akiknek az érzelem kell? Olyanok akik nem csak azt látják egy lányban ami szemmel látható, és nem csak dugni akarnak egy jót? És miért van az, hogy annyit hazudtok? Van egyáltalán köztetek egy őszinte is? Egyáltalán, pasik, mit akartok???

Normális válaszokat, legyetek szívesek!



2015. jan. 3. 20:04
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
Mondjuk mi már akkor 1,5 éve ismertük egymást, meg egyszer randiztunk :D Mondjuk én szerettem szexelni, úgy indultam neki, hogy na, majd lesz valami, ha nem, akkor így jártam. De szerencsére jól sült el a dolog :) De ettől függetlenül, mert szeretek szexelni és hamar megadtam magam, nagyon szeretem a barátomat és gondoskodónak tartom magam :) Ezt nem lehet kiszámítani :)
2015. jan. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:
#18, Szerintem nem a megfelelő lányokkal ismerkedsz te sem. De ha így folytatod, mármint hogy ilyen "jól" viselkedsz, tuti hogy egy megfelelőt is fogsz találni. Hol ismerkedsz amúgy? pl buliban nem lehet.
2015. jan. 3. 20:52
 23/36 anonim ***** válasza:
#22: A bulizás nem az én világom. A legutolsó lányt pl. a barátnője mutatta be, de szoktam neten, volt, akit egyetemen szólítottam meg, volt, akinek a buszmegállóban segítettem a bőröndjét fellökni a buszra, aztán beszélgettünk, és kiderült, hogy egy hozzánk közeli faluban lakik, és ismerem a szüleit, nagyszüleit, ilyenek. És nem tagadom, hogy bennem is van hiba, meg sok mindent rosszul csinálok, de valahogy mégse akar összejönni semmi, pedig csak egyetlenegy lányt akarok, akihez hűséges maradnék, és akivel szeretnénk, tisztelnénk egymást.
2015. jan. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:
#23: Kuriózum vagy. ;)
2015. jan. 3. 20:59
 25/36 anonim ***** válasza:
#24: Mások is mondták, hogy ha nem lennék, ki kellene találni, csak ezt a hülyeségeim miatt mondták. :) Amúgy nem értem, mi annyira rossz bennem, meg hogy miért nem lehet elfogadni a tökéletlenségeimet, holott mások sem tökéletesek. Plusz senki nem mond semmi konkrétumot, hogy mi baja velem, és hogy min változtassak.
2015. jan. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
Szerintem csak nem vagy szerethető. Aki szerelmes, az a hibáival is (nem ördöngősökre gondolok) elfogadja a másikat :) Ilyen a kisugárzásod :)
2015. jan. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:
Ilyet azért nem hiszem hogy lehet mondani valakinek hogy nem szerethető! Ilyen nincs. Mindenki szerethető, így születünk.
2015. jan. 3. 21:13
 28/36 anonim ***** válasza:
#26: Hát nem tudom, többek szerint helyes vagyok, meg nincs velem belsőleg se baj, próbálok figyelni másokra, ha véleményem van, rendszerint elmondom, vannak céljaim is az életben, nem szokásom bunkózni, megalázni másokat, hülyéskedni is szeretek, ha éppen nem vagyok rosszkedvű. Mondjuk az igaz, hogy sokszor tartózkodó vagyok, nehezen nyílok meg, és vannak hibáim, de hát ezek ellen nem nagyon tudok tenni, mindenkinek van "rossz oldala" is.
2015. jan. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
73%
Ha tudod, hogy létezünk, miért kérdezel ekkora hü.lyeséget...? :(
2015. jan. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
Lehet szerethető, de lehet nem elég izgalmas. Lehet a túlzott tartózkodásod riassza meg az embereket. Valami oka csak van! Ha egy ember szerelmes, akkor mindent megtesz a másikért! Valamiért nem tudtak beléd szeretni vagy gyorsan kiábrándultak belőled!
2015. jan. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!