Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vannak egyáltalán fiúk/férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak egyáltalán fiúk/férfiak akik szeretnének komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Egyszer volt egy rendes kapcsolatom, nagyon szerettem a srácot, csodálatosnak tartottam a személyiségét, de úgy szakított, hogy teljesen megrendültem benne. Azóta volt még egy kapcsolatom, de az a srácot nem a belső tulajdonságaim érdekelték... Aztán volt egy idősebb pasi is, azt hittem hogy az majd nem lesz gyerekes meg önző és tisztelni fog, de hatalmasat tévedtem.

Léteznek egyáltalán olyan pasik akiknek az érzelem kell? Olyanok akik nem csak azt látják egy lányban ami szemmel látható, és nem csak dugni akarnak egy jót? És miért van az, hogy annyit hazudtok? Van egyáltalán köztetek egy őszinte is? Egyáltalán, pasik, mit akartok???

Normális válaszokat, legyetek szívesek!



2015. jan. 3. 20:04
1 2 3 4
 31/36 anonim válasza:

Szerintem nagyon sok srác van, aki komoly kapcsolatra vágyik és valószínűleg nem csalna meg, de a legtöbbnek egyszerűen azért nincs még komoly kapcsolata, mert nem sikerült neki összehozni egyet (kb én is ide tartozok úgy érzem :D). Most kérdés, hogy neked milyen igényeid vannak. Rengeteg probléma lehet velük attól még, hogy hűségesek lennének, pl. nincs elég magabiztosságuk, unalmasak, nem tudnak férfiként viselkedni melletted, nem néznek ki jól, idegesítő szokásaik vannak, stb stb. Ha eleve nem érzed jól magad velük, akkor mi értelme lenne az egésznek... Biztos van kivétel nyilván, most csak leírtam azokat a srácokat, akikkel tucatszám találkozhatsz az utcán, suliban akárhol, de eleve oda se mennél hozzájuk, meg gondolom a többi lány se, (ezért vannak egyedül, mert senki nem megy oda hozzájuk, ők meg nem kezdeményeznek).


Hogy mi pasik mit akarunk? Szerintem azt, hogy legyen valaki mellettünk, akit szerethetünk. Meg, hogy legyen valaki, aki erősíti, táplálja az egónkat :D Esetleg, hogy kelljen mindig egy nagyon kicsit küzdeni is azért, hogy veletek lehessünk, így nem tespedünk bele a kapcsolatba. Ezen felül, egyszer mindenki megunja a kalandozást szerintem, és hosszabb távon akar valakit. Most, hogyha épp még a kalandozós kedvében találsz valakit, akkor sok esély van rá, hogy nem marad meg melletted.


Hogy miért hazudunk? Nem tudom. De arra, amit mondunk ne építs semmit. Azt nézd, hogy mit teszünk, hogy hogyan tesszük és hogy hogyan érezzük közben magunkat. A kis dolgokban látszik, hogy tényleg számít nekünk ez a kapcsolat vagy nem. Hogy mennyire értékelünk minden mást a dugáson kívül. Hogy mi mennyire tervezünk a kapcsolaton belül. Hogy mennyire féltjük a kapcsolatot.


Pontosan annyi energiát rakj a kapcsolatba, amennyit mi rakunk. Hogyha mi egy keveset rakunk bele és te sokat, akkor mi minimális "veszteséggel" szállhatunk ki a dologból. Mit veszíthetnénk vele? Nem raktunk bele semmit. Hogyha nekünk is be kell szálni, akkor elgondolkozunk rajta, hogy egyáltalán megéri -e. Ha így már nem, akkor megkíméltünk egy újabb csalódástól.


Hogyha tényleg komoly kapcsolatot akarunk, akkor fontos nekünk is, hogy fenn kelljen tartani ezt minden egyes nap, különben nagyon hamar unalmassá válik. Ha meg ez nyűg, akkor eleve nincs értelme az egésznek.


Szerintem akárkivel jössz össze, kicsit mindig dolgoztass meg minket. Így mi is jobban élvezzük. Kihívás lesz, és nem unalmas. És aki erre nem érett még meg, az nem fog zavarni téged.


És aki nem akar dolgozni, azt ne sajnáld, hanem engedd el ;)

2015. jan. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:
#31: Ez nagyon profi! Kinyomtatom a falamra! *.*
2015. jan. 5. 14:15
 33/36 anonim ***** válasza:
Milyen kihívásokra gondolsz? :) És hogy érjük el, hogy dolgozzatok a kapcsolatért? :) Konkrét példák? :) Bocsánat, nem értek a pasikhoz :D
2015. jan. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim válasza:

Kihívás úgy, hogy ne egy letárgyalt ügy legyen, hogy ezerrel talpalok, amíg sikerül összejönni valakivel, és akkor 1 héttel utána már egyből le is lehet ereszteni és úgymond nem kell teljesítményt nyújtani, mert a másik már elfogad...ez így tuti, hogy pár hónapon-éven belül egy ellaposodott kapcsolathoz vezet. Muszály, hogy a kapcsolat fenntartása egy folyamatos feladat legyen. Mindenképp legyen igényes a higiéniára, öltözködésre. Tanúsítson figyelmet feléd, bókoljon, fejezze ki gyakran, hogy szeret. Foglalkozzon veled. Szánjon időt az érzelemre, vonzalomra. Figyeljen oda az igényeidre. Lepjen meg néha valamivel, ő is találjon ki közös programokat, tegyen az élete részévé.


Ezek ilyen általánosabb dolgok, ezen felül minden nő saját maga tudja, hogy milyen konkrét igényei vannak. És egyébként ezeket valamilyen formában nyugodtan közleheted vele. Azért is, mert a férfiak maguktól elég ritkán jönnek rá ezekre.


Összességében arra gondolok, hogy legalább feleakkora energiát rakjon bele abba is, hogy együtt lehet veled, mint amennyit abba rakott bele, hogy összejöjjön veled. Erre értem, hogy dolgozzon meg a kapcsolat fenntartásáért. És igazából, hogyha szeret, akkor ez nem nyűg számára, vagy nem egy kipipálandó feladat. Neked pedig ezért cserébe szintén szeretet kell csak visszadni. És akkor ez így működik.


Hogyha ő nem tesz bele energiát a kapcsolatba, akkor viszont vagy te teszed bele helyette is és pár hónap alatt kiégsz az egészen, meg csalódott leszel, hogy nem kapsz vissza semmit, vagy ha te sem teszed bele, akkor igazából meg nincs normális kapcsolat köztetek...


Ehhez mindenképp 2 ember kell.


A nőknek ez többnyire nem jelent problémát. Itt inkább a férfiakkal van a gond.


Kihívás úgy lehet a kapcsolat, hogyha te kihívássá teszed, igazából csak ettől lehet az.


Amikor össze akar jönni veled, akkor ez látszik rajta, teper ezerrel és szinte bármire hajlandó lenne, még arra is, hogy hülyét csináljon magából. És hogyha esetleg visszautasítod, az csak olaj a tűzre és mégjobban kellessz neki :D Ez pont azért van, mert kihívást lát a dologban. De igazából nem csak azért csinálja, mert veled szeretne lenni, hanem magát a folyamatot is élvezi, mert miközben hajt neked, igazán férfinak érzi magát, és ha sikerült, akkor az a győzelem pillanata és a saját egójának megkoronázása :D

Viszont ha ezzel itt végetér a feladat, és a többi már "magától megy", akkor már nem fog tovább küzdeni. Minek küzdene, ha nem muszály?


A kapcsolat többi részét úgy tudod szintén izgalmassá tenni, hogyha a kapcsolatban igazi nőként tudsz viselkedni, eléred, hogy ő is igazi nőként tekintsen rád és valahogy azt is eléred, hogy ő férfinak tudja magát érezni.Ez így nagyon általánosnak és elméletinek hangzik, de mindjárt részletesebben is kifejtem.


Egy férfi szeretetet és vonzalmat érez egy nő iránt és nagyon mást ezen kívül nem szokott.

Plusz összehasonlítva egy nővel, nincs szüksége biztonságra, nincs szüksége segítségre. Szeret saját maga egyedül megbírkózni a dolgaival, a feladataival, és általában nem szívesen von be másokat ebbe. És igazából nincsen semmiben sem rád utalva.


Természetesen örül bárminek, amit tőled kap, de ha nem érez szeretetet vagy vonzalmat irántad, akkor nem fog nagyon megbecsülni. Pont olyan gyakran fogja háláját kifejezni a kapott dolgokért, mint amennyire ezt a szüleinél teszi....És pontosan ugyanolyan automatikusnak is fogja érezni, amit kap...Nyilván nem ez lenne a cél.


Kihívás lehet általánosságban téged megtartani, miután megszerzett (bocsi, hogy ilyen nyersen fogalmazok, de egy férfi tényleg úgy éli ezt meg kb, mint egy vadászatot :DDD), kihívás lehet bármi, amit ő szeretne nálad elérni, de küzdenie kell érte és nem kapja meg csak úgy automatikusan. Igazából ez rajtad múlik, hogy mit teszel azzá. Hogy megnézz vele egy focimeccset, hogy elkísérd valahova, ahova nagyon nincs kedved, megnézz vele egy unalmas filmet, résztvegyél valami számítógépes játékban, ha ő érdekelt ilyesmiben, hogy elérje, hogy megfőzz neki valami, pl. a kedvenc kajáját, de akár olyan dologból is csinálhatsz kihívást, amit egyébként te is élvezel (csak erről neki nem kell feltétlenül tudnia :D), kihívás lehet például bármi az ágyban... Vagy hogy neked éppen nincs kedved neki meg igen.


Attól lesz kihívás, hogy nem kapja meg automatikusan, valamit tennie kell érte, de azért még teljesíthető a dolog, és összességében számára megéri az energiabefektetést és utána meg jól érzi magát a végén. Igazából csak ilyen módon tudod elérni azt, hogy ő is megtegye azt, amit te szeretnél. Nem akarom azt mondani, hogy pont úgy, mint egy kutyánál :DDD de igazából tényleg nagy a hasonlóság a kettő között.


Az a lényeg, hogy normális dolog, hogy szereted, de hogyha minden kérését, igényét feltétel nélkül teljesíted (csak szimplán azért, mert szereted), akkor nem 100%, hogy bármit is visszafogsz kapni, vagy azt és olyan mértékben, amit te szeretnél.


Itt nyilván nem szóban kell kifejezni hideg érzelemmentes arccal, hogy te mit szeretnél, vagy hogy te milyen feltételekhez kötnéd az adott dolgot. Sokkal inkább az érzelmeknek kéne dominálni. Ebben a nők úgyis sokkal jobbak. És a vonzalom, amit irántad érez egy tökéletes eszköz ahhoz, hogy elérd azt, amit el szeretnél. Persze közben természetesen érezze úgy, hogy magától döntött így, hiszen a férfiasság érzésének meg kell maradnia. A lényeg, hogy ne kuncsorogj, vagy ne alázd meg magad, mert akkor meg te nem vagy eléggé "nő", a méltóságodat mindenképp tartsd meg közben. És lehetsz közben nagyon magabiztos, mert az csak még vonzóbbá tesz.


És a legfontosabb, hogy egy férfiban az kelti a legnagyobb vonzalmat egy nő iránt, hogyha a nő elfogadja saját magát, meg van elégedve magával és vonzónak találja magát. Ennél jobban semmitől nem indul be egy férfi.


Az, hogy dolgozzon pedig tulajdonképpen ez a folyamat, hogy meg tesz olyan dolgokat, amiket magától nem tenne (és esetleg nem is élvezi), hanem csak és kizárólag a te kedvedért teszi meg.


Az utóbbi időben sokat változott a divat, az öltözködés, meg a társadalmi hagyományok, szokások. De valahogy még mindig változatlan az, hogy mit jelent nőnek vagy férfinak lenni. Tulajdonképpen itt kéne, hogy legyen valahol a lényeg.


Ha egy nő nem tud igazán nőiesen viselkedni, akkor a férfi sem lesz mellette igazán férfias. Viszont hogyha a férfi nem férfias, akkor a nő sem lesz mellette igazán nő. Valahogy ez leginkább a kapcsolaton belül tud a legjobban kiteljesedni. Ehhez meg egy megfelelő partnert kell találnod. Tulajdonképpen erről szólna a dolog...

2015. jan. 12. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben igazad van! :) Sajnos én 2 éve egy eléggé egyoldalú kapcsolatban élek, jó volt olvasni, hogy léteznek és ilyennek kellene lennie minden kapcsolatnak :) Az a baj a barátomnál, hogyha nem teszek meg ezt azt érte, akkor hisztizik és ordibál, természetesnek veszi, hogy segítek vagy hogy a kedvében járok vagy éppen növelem az egoját. Viszont fordítva ezt nekem nem adja meg. Ha felhívom rá figyelmét, akkor is ordibál. Szóval én mindent érte, ő meg szinte semmit... Mindig a saját érdekeit nézi és mindent el kell tűrnöm neki, tiszta börtön... Ráadásul ha hanyagolom, akkor sem érdekli, nem veszi észre magát. Nem tudok vele mindent megbeszélni, mert akkor is begorombul, ha éppen nincs hozzá kedve megbeszélni a dolgokat. Ő semmit se csinál, mert vagy én vagy a szülei megcsináljuk helyette és ha én nem, akkor jön azzal a szövegel, hogy de bezzeg szüleim... elbeszélgettem ezen a szüleivel, hogy azért a fiuk maga is intézhetne dolgokat, mert nem tini már... erre az volt a válaszuk, hogy vagy elfogadom, hogy agyban gyerek még és ők akkor is így viselkednek vele vagy ott az ajtó... szóval támaszt ez ügyben nem kapok.
2015. jan. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim válasza:
Sajnos nagyon sok ilyen van mostanában. Persze a szülők nem veszik észre, hogy többet ártanak, mint amennyit segítenek ezzel. Rossz dolog ilyen kapcsolatban élni, de ha nem változik a helyzet, ez később csak még rosszabb lesz :/
2015. jan. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!