Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ennek meg mi értelme volt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek meg mi értelme volt?

Figyelt kérdés
Exemmel elég furán szakítottunk, sokat vitatkoztunk, aztán nekem betelt a pohár. Karácsony előtt szakítottam, de utána néha néha beszéltünk vagy a cuccaim miatt vagy mert belém rúgott, hogy ilyen meg olyan vagyok, én direkt egy rossz szót nem szóltam. Karácsony után ráírt a barátnőmre, hogy utálom vagy gyűlölöm e? mert ő nem szereti az ilyet. Meg hogy ő nem akarja folytatni, de mi van velem. És h ezeket ne mondja el nekem. ( tudta nagyon jól az exem, hogy elmondja ezeket a barátnőm) ezek után szilveszteri buli után, fél6kor kapok tőle egy sms-t hogy sikerült-e beújítani vmi faszit szilveszter alatt? azok után ahogy beszélt velem, meg amit tett, szánalmas volt ez az üzenete. Férfiak, ti mikor írtok egy ilyen üzenetet egy nőnek, ha hiányzik vagy, mert féltek, hogy lesz e vkije és akkor végleg elveszítitek? De mindenkinek a válaszát szívesen várom. :) Köszi!

2015. jan. 4. 12:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Lány vagyok,de elég egyértelmű,hogy a pasi féltékeny,mint az állat és,hogy még szeret. Azért beszél Veled úgy,mint a kutyával mert fájdalmat okoztál neki és valószínűleg a személyiségéből adódóan ő így taszítja el magától azokat az embereket,akik megsebezték ..
2015. jan. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Nem azért szakítottam vele, mert nem szerettem, hanem, mert úgy beszélt velem sokszor, mint egy utolsó senki, k.rvával. Szakítani se tudtunk normálisan, mert nem hallgatott végig, írtam neki egy hosszú levelet, amit bedobtam a postaládájába, de abba is belekötött, pedig teljesen normális levelet írtam, nem szidtam benne. Szeretem és hiányzik azaz ember, aki az elején volt, de nem hinném, hogy az ilyen ember megváltozna....

2015. jan. 4. 12:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért viselkedik így,mert szerelmes.Azért bánt veled úgy,ahogy,mert fájdalmat akart okozni neked.Ezek után nyugodj le,aztán tiszta fejjel gondold át,szükséged van-e neked erre az emberre,és hogy van-e értelme folytatni.Viszont addig ne keressétek egymást,mert csak veszekedés lesz belőle!Egy ideig hagyjátok egymást békén,legyen az mondjuk pár hét.
2015. jan. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerelmes egy f***t. Birtoklási vágya van, és ha az övé nem vagy, másé se legyél. De rühellem az ilyen férfiakat.. Hagyd a francba.
2015. jan. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Én már lenyugodtam, megszerettem volna vele beszélni, hogy legalább tisztán váljunk el. Ha ilyen marad, amilyen most, nem folytatnám. A birtoklásról meg annyit, hogy ez is benne van sajnos, megmutatkozott a kapcsolat alatt is pár dologban.

2015. jan. 4. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!