Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Netes szerelem, van értelme?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes szerelem, van értelme? Jól esnek a bókok a hízelgő szavak, de.

Figyelt kérdés

tudom,hogy nem gondolom komolyan az egészet csak játszom a gondolattal,hogy valaki szeret.

Voltatok már igy?

19/L


2015. jan. 2. 20:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A hízelgő szavakba egyszer bele lehet bukni és mire felismered,hogy nagyon vonz a másik már meg is van a baj. Megőrültök egymásért stb. Miért ne adnál a dolognak egy esélyt,ha érzed,hogy boldogok is lehetnétek? Veszíteni valód nincsen...
2015. jan. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ugyanebben a cipőben járok. :)


Bár, nekem volt 1-2 régebbi rendes kapcsolatm is, azok sokkal jobbak. De sajnos, most hogy nincs rendes kapcsolat, én is megelégszem ennyivel. :)

2015. jan. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Egy igazi partner nem lenne jobb?
2015. jan. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nincs értelme!
2015. jan. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Igen, de utólag mindig kiderült, hogy csak önámítás.
2015. jan. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
én két csajjal is összejöttem már, kedves szavak, sajnálom, hogy nem találkozhatunk, és kb ennyi volt. egyik sem tartott sokáig.
2015. jan. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
56%

Te is érzed szerintem, hogy túl sok jó ebből nem fog kisülni. Már csak önmagad miatt sem. Amibe te szerelmes vagy, az csupán ennyi:

100110111010110111010110

na meg a hozzá társított fantáziád. Semmi több. Ez a számsor nem fog téged átölelni, megcsókolni, a füledbe súgni, hogy "szeretlek, Kedvesem". Ennyit ér az egész. Ha ez neked jó, akkor áldásom rá, és kívánom, hogy legyél boldog. Ha nem jó, akkor hagyd a fenébe az egészet.


17/L

2015. jan. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Hogy érted hogy "tudom hogy nem gondolom komolyan az egészet csak játszom a gondolattal". EZ szerintem olyan kegyetlen lehet hogy a fiú bele szeretett a személyiségedbe vagy amit megismert belőled. Ő komolyan szeret(het). Szóval szerintem te egy szörnyeteg vagy és nincs értelme mert te nem akarsz semmit... 19/F
2015. jan. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel csak az a para, hogy illúzió az egész és ritkán van találkozás, előrelépés (kapcsolat) belőle. Nagyobb sérülést tud okozni a "vége", mintha nem lenne senkid.
2015. jan. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 To7ka ***** válasza:
100%

Ez olyan lehet mint a guminő vagy a vibrátor, csak érzelmileg. Ha nincs rá esély, hogy találkozzatok, és épp Neked másra kell fókuszálnod, más érdekel, és megadod az esélyét, hogy ismerkedj másokkal, akkor megérdemled, nincs vele semmi baj! Több időd marad mindenre (ha nem telefonáltok napi 12 órát), van egy kis támaszod, kapsz bókokat, és csinálod tovább a dolgaid (pl tanulás).


Ellenben ha Te többre vágysz ennél, akkor kicsit időpazarlás. Egy kifogás lesz a távszerelem, hogy miért nem keresel normális srácokat (szerintem). Viszont ha viselhető távolságra laktok egymástól, van hova fejlődnie, akkor hajrá!:)


Igen, kis túlzással régebben volt netes szerelem, végül mindegyikből lett is valami (és azért szerelemnek nem nevezném, nekem ahhoz szükség van egy személyes randihoz is, legyen bármennyire szerethető a személyisége). Talán előfordult, hogy mindketten tudtuk hogy ez csak ennyi lesz (túl nagy a távolság), és kellemesen éreztük magunkat, szerettünk beszélgetni, és fókuszáltunk a dolgainkra. Ennek sokáig nem volt értelme, és inkább barátság lett.


De ha Te csak játszol a gondolattal, azért arra figyelj, hogy ő is maradjon ezen a szinten. Az nem túl korrekt, hogy Te játszadozol, Ő meg fülig szerelmes, de soha nem is akarsz Vele találkozni, míg ő már lasasn átutazná az országot érted..:D

2015. jan. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!