Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Nektek mennyire változna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek mennyire változna meg a véleményetek, azután, miután egy lány szerelmet vallana neked akivel már lassan 1 éve jártál?

Figyelt kérdés
Mármint, hogy regen jartatok, de szakitottatok es a lanynak most megint tetszel es ezt elmondja neked.

2015. jan. 8. 17:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem tudnám megmondani, nem voltam még ilyen helyzetben.

Ha nincs senkim és én is éreznék még iránta valamit, akkor szerintem örülnék neki.

De ha már semmit nem érzek, akkor megmondanám neki és az élet folyna tovább.

2015. jan. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyében kihasználnám az alkalmat és b.aszogatnálak amíg lehet.:D de mindenki más...
2015. jan. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Egyszer történt velem ilyen, majd rá egy év után megbántam... Nem mondom hogy a tied/tiétek is így végződne csak a múltbéli dolgok végig ott lebegnek a gondolataidban/gondolataitokban ami nem jó...

De sok sikert :D

2015. jan. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja bocsi. Én a helyedben b.aszogatnám *
2015. jan. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Felvennem a dugo' pajta's listamra,es amikor csak lehet nyusziznank egy kicsit.
2015. jan. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék neki. Ha én már nem éreznék iránta úgy semmit, akkor ezt kedvesen megbeszélném vele, és talán sikerülne őszintén elbeszélgetnünk. Amennyiben még én is éreznék iránta valamit, úgy egyértelműen megkönnyebbülnék és közelednék felé, hogy újra együtt lehessünk. :) 22/F
2015. jan. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Én próbálok nagyon apránként közeledni hozzá(rámosolygok, odamegyek ahhoz a társasághoz amiben ő is van stb. De az ilyeneket ő is viszonozza) ma azon vettem észre magam, hogy engem néz aztán amikor ránéztem mosolygott :) igaz, nem nagy dolgok de szerintem ez is bíztató
2015. jan. 13. 22:50
 8/8 anonim ***** válasza:
Az élet örömei a legapróbb dolgokban keresendőek.
2015. jan. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!