Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet valaki annyira szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valaki annyira szerelmes a másikba hogy az már szinte betegessé válik? Részletek lentebb

Figyelt kérdés

Én (20) a barátom (24) Több mint 2 éve vagyunk együtt, és több másfél éve lakunk együtt. Fél évig nagyon jó volt minden. Aztán ő karácsony után kidobott mert veszekedtünk. Hazaköltöztem, aztán könyörgött hogy jöjjek vissza hozzá meg ilyenek... Visszajöttem hozzá, mert nem tudtam nélküle élni. Azóta folyton vannak veszekedések, mindig össze szedem a cuccom hogy itt hagyom mert néha már nem bírom. Ha veszekedés van ordít, ami a kezébe kerül a földhöz vágja, az ajtót üti ököllel. Néha mikor elhatározom magam a veszekedéseknél hogy költözöm akkor becsukja az ajtót és nem enged ki az ajtón mert hogy ő szeret és hogy nem ezt érdemli hogy itt hagyjam. Akárhányszor úgy mondd szétmentünk, lehordott mindenféle k*rvának a facebook-on.. nagyon megbántott mindig vele és én mégis visszajöttem mindig hozzá. Rengeteget hazudott nekem. Kezdte azzal hogy van jogsija, aztán több mint fél év után kiderült hogy nincs is. (pedig tudja nagyon jól hogy nem érdekelnek az ilyen dolgok, mivel nem gazdag családból származok mint ő)

A fél év után megismertem egy másik srácot akivel órákat tudok beszélgetni, néha ha találkozunk jól érzem magam vele, volt olyan hogy ez a srác kisért el egy orvoshoz és vitt is el, mert a barátom dolgozott. ( a barátom egy hónappal azelőtt hogy menni kellett a dokihoz azt mondta hogy elintézte hogy el tud majd velem jönni) de mégsem tudta.

Sokszor felhoztam a barátomnak hogy szakítsunk, de nem akar. Én pedig nem szeretném hogyha itt hagyom akkor megint cirkusz legyen... Sosem bántott még tettekkel, de szavakkal annál inkább.


Ti mit tennétek?



2015. jan. 9. 10:31
 1/10 A kérdező kommentje:

Azt is utálja ha vannak fiú barátaim... és azt sem engedi meg hogy anyukámnál aludjak mondjuk egy hétvégét..

A telefonom szinte 5 percenként csörög ha itthon vagyok, hogy mit csinálok meg mi ujság van... ugyanez van ha anyáéknál megyek át... rögötn hiv hogy mit csinálok hol vagyok kivel vagyok.. ha nem veszem fel neki a telefont mert épp anyával beszélgetek, rögtön vergődik..

Folyton a fb-omba akar turkálni stb...

majdnem beteges ez szerintem.. vagy csak én reagálom túl?

2015. jan. 9. 10:34
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérdésre kérdéssel felelnék.


Miazistenfalloszáért vagy még vele?

2015. jan. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Amikor nincs otthon, kicuccolsz tőle. Letiltod mindenhol. Ennyi.

Ha személyesen is megkeres, feljelented zaklatásért, és távoltartási végzés.

2015. jan. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is beteges. Ha van elég értelmes, próbálj beszélni vele, h Neked is szükséged van levegőre, és van magánszférád is (btw. alkotmányos alapjog). Szóval néha hagyjon békén.

Ha ez így nem megy, akkor lépj ki gyorsan, mert tönkremész belé.

2015. jan. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ja, és ez nem szerelmes, hanem egy önző zsarnok. Gondold meg, hogy egy ilyen mellett akarsz-e maradni.
2015. jan. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

#5 +1


Birtoklási vágy

2015. jan. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Mindenki kapott egy zöldet :)


Már megpróbáltam itt hagyni nem egyszer, de aztán megbántott szavakkal meg ilyenek, visszakönyörgött mondván hogy változni fog stb.. Én mindig hittem neki és visszajöttem.egyszer csinált egy elég durva dolgot... felvette videóra miközben zuhanyoztam.. mikor megtaláltam a tableten a felvételt kitört belőlem a sírás.. hazaért és látta hogy a tablet a kezemben van.. Azt mondta hogy ezt a veszekedésünkkor csinálta mikor közöltem vele hogy itt fogom hagyni.. azt mondta hogy elfelejtette kitörölni... én persze kitöröltem mielőtt hazaért volna mihelyt megláttam..


Félek ha itt hagynám akkor is visszajönnék akármiket tett.. valahogy csak szeretem még vagy már csak a megszokás, nem tudom..

2015. jan. 9. 10:52
 8/10 anonim ***** válasza:

Az úgy mondd helyett biztosan azt akartad írni, hogy: úgymond, mert a szövegkörnyezetből ez derül ki. (bővebben: hogy úgy mondjam)


Egyébként én már az első hazugságánál otthagytam volna. Ez nem teljesen komplett ember, és azt sem mondanám, hogy szerelmes, csak egyszerűen nem tudja elviselni, hogy őt valaki otthagyja. Pszichológushoz kellene mennie, vagy valamilyen drámatagozatos iskolába, ahol az érzelmeit kiadhatja magából, és azt is megtanulja, hogyan kell olyan helyzetben viselkedni, amikor valamivel nem ért egyet. De te sem igazán tudhatod megbeszélni vele normális hangon a dolgokat. Mindenképpen hagyd ott.

2015. jan. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

ÉN mindig megakarom vele beszélni normálisan a dolgokat, de mikor elkezd kiabálni akkor már semmi kedvem beszélni se vele..


aztán mikor magyaráz nekem, nem figyelek rá, nem szólok vissza neki akkor azért is ordít..


lehet hogy hamarosan itt is fogom hagyni mert ez így tényleg nem jó..


elvár tőlem tőlem mindent, de ha valamit nem úgy csinálok ahogyan azt ő elmondja nekem szó szerint, akkor már én vagyok a rossz megint


és azt mondja hogy én hozom ki belőle azt hogy ő úgy viselkedik ahogy

2015. jan. 12. 11:44
 10/10 anonim ***** válasza:
Bántalmazásnak hívják, betegesnek beteges, és MENEKÜLJ. Én talán önvédelmet is tanulnék, hogy félholtra verhessem, amikor elkezd erőszakoskodni.
2015. ápr. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!