Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha szakítok a barátommal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szakítok a barátommal?

Figyelt kérdés

Ha szakítok a barátommal, de ő még szeret, mikor fognak elmúlni az érzései? mennyi idő kell ilyenkor egy fiúnak? mit tesztek, ha szakít veletek a barátnőtök? (szeretem még én is, de úgy érzem úgy lesz a legjobb, ha elfelejtjük ezt a kapcsolatot)

19/L



2015. jan. 11. 14:13
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
úgy érzem ezt már sosem fogom tudni letisztázni. mindig lesz valami...ezért lennék kíváncsi, hogy ha idő kell a felejtéshez akár mindkettőnknek, az mégis mennyi lenne? én is el akarom felejteni, de ha felébreszt bennem érzéseket, akkor nem fogok tudni nem rá gondolni. jó lenne ha megoldódna, akárhogy is történjen... :)
2015. jan. 11. 14:28
 12/16 A kérdező kommentje:
Tudom, lehet eltúlzom a dolgokat. De nem tudom mit kellene gondolnom. lehet nevetségesnek tűnök és az is hogy igazatok van. nekem ő volt még az egyetlen fiú az életemben, nincsenek még nagy tapasztalataim a kapcsolatokról. nem tudom elképzelni mással se, csak néha megfordul a fejemben, hogy biztos? és mikor már sok minden összegyűlik akkor veszem fontolóra.
2015. jan. 11. 14:31
 13/16 A kérdező kommentje:
nagyon is tisztelem benne hogy háséges! viszont a bizalom témát már párszor kijátszotta nálam. :/ félek bízni benne.
2015. jan. 11. 14:32
 14/16 A kérdező kommentje:
*Hűséges
2015. jan. 11. 14:33
 15/16 anonim ***** válasza:
És miért nem beszélitek meg ezeket a dolgokat? Ha nem tanulsz meg kommunikálni a téged zavaró dolgokról, akkor a következő kapcsolatod sem lesz jobb.
2015. jan. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
próbáltam már, de leterel ilyenkor. azt mondja, hogy engem szeret és ő ezt ilyen egyszerűen letudja. szépnek tartja a lány, de engem szeret. viszont erre a kérdésre, hogy miért érdekli ennyire nem tudtam választ kapni tőle. nem tudom hogy próbálkozzak e még nála ezzel a témával. én is tudom, hogy lehet nem kellene túlkomplikálni, nem szeretnék belegázolni a privát szférájába.
2015. jan. 11. 14:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!