Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit javasoltok? Ki szeretné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit javasoltok? Ki szeretném kérni a véleményeteket. De kérlek ne rosszindulatból írjatok.18/L

Figyelt kérdés
A barátomról lenne szó..vagyis most már csak az exemről. Az elején elutasítottam, majd addig próbálkozott amíg bele mentem a dologba. Emlékszem az nap este szerelmet vallott nekem, én pedig nehezen akartam elhinni neki egy korábbi csalódás miatt. Aztán bele mentem valamiben amiben nem voltam biztos. Az elején nem szerettem, csak tetszett. Tudtam hogy ő is szeret, nem csak mondta de ki is mutatta. Mindig mondtam neki hogy jobb lenne ha keresne valakit aki viszont szeretné, nem szerettem volna játszani az érzéseivel. Erre mindig azt írta hogy ilyenekre ne is gondoljak, és fáj neki ha ezt mondom mert engem szeret. Aztán kezdtem megkedvelni, majd megszerettem. Miután szerelmes lettem belé, nem mondtam neki hogy keressen mást akit szeret. Aztán egy ideig minden jól ment, annyira megszerettem de tényleg..jó volt vele és az életem részévér vált. Az első és egyben előző barátom a töredéke sem volt ennek. Boldog voltam hogy végre van egy ilyen ember az életemben. Anyuéknak is elmondtam és már ott voltunk hogy bemutatjuk egymást a szülőknek míg nem történt egy veszekedés. Akkor írta nekem azt hogy úgy érzi nincs minden rendben, hogy már nem szeret úgy mint azelőtt. Azt mondta elbizonytalanította hogy azt mondtam neki keressen mást, ami így volt, de csak míg meg nem szerettem. Azt mondta már nem úgy szeret..és ez fájt a legjobban. Össze vesztünk és azóta nem is beszéltünk..egy és fél hete történt ez kb. Azóta is látom a suliba, és a szívem szakad meg. Teljesen kiborított a dolog. Kszön mindig, de a hülye makacs fejemmel nem köszöntem neki vissza. Azt írta már 1-2 hete érzete ezt a dolgot és azt hitte hogy majd rendbe jön. Én teljesen úgy éreztem hogy csak kihasznált, és amikor ezt megmondtam neki ő kiakadt hogy hogy képzelem ezt és hogy neki egyáltalán nem ez volt a célja. Végülis másnap is beszéltünk, helyre akartam hozni mindent..borzalmasan fáj/fájt ez az egész. Akkor végülis azt mondta folytathatjuk de nem látja jövőjét így elköszöntünk egymástól. Azóta is van bennem egy pici harag. A barátaim szerint beszélnünk kéne egymással, mert ez így nem lezárás..de rettegek oda menni hozzá, nem a büszkeségemről vagy a makacsságomról van szó..érte eldobnám csak hogy lehet őszintén írta amiket írt, és nem a harag szólt belőle. Ti mit tudnátok javasolni? Érdemes beszélnem vele? Megőrjít ez a helyzet mert én tényleg szeretem őt..fogalmam sincs mit tegyek..
2014. nov. 7. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt javaslom tanulj a hülyeségedből.
2014. nov. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
harom sor utan konyezni kezdet a szemem etol a tagolatlan borzalomtol szal ot hagytam aba.
2014. nov. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia !


Valószinüleg fiatalok vagytok, ezért irtad azt, hogy " irtunk egymásnak ", de úgy gondolom, hogy mielőtt véget vetnétek mindennek, beszéljetek egymással négyszemközt és nem az interneten keresztül. Ha ő nem megy oda akkor hát lépj te és ha a beszélgetésetek után is ugy gondolja hogyő már nem szerelmes beléd vagy nem akarja a kapcsolatot, akkor ugy gondolom, hogy tényleg pontot tehettek az egésznek a végére.

2014. nov. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Beszéljétek meg mindenképp, félreértések miatt van az egész. Te mondd el neki az érzéseidet. Ő valóazínű csak azért mondta h n szeret, mert nem akar futni utánnad, és alacsonyabbrendűnek érzi magát ebben a kapcsolatban, amiatt it momdtál neki az elején.
2014. nov. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Beszéljétek meg. Kérdezd meg azt is, hogy miért változtak meg az érzési. Gyanús, hogy pont akkor történt ez, amikor be akartátok mutatni egymást otthon. Mennyi idő után mutattátok volna be otthon egymást? Mennyi ideje jártok? Lehet, hogy még nem volt rá felkészülve, de lehet, hogy nem akart volna tőled komolyat.
2014. nov. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akik normális választ adtak azoknak köszönöm szépen! Bátorságot gyűjtök és mindenképp beszélni fogok vele személyesen csak borzalmasan nehéz.:)
2014. nov. 7. 20:50
 7/7 A kérdező kommentje:
lassan 3 hónapja lettünk volna együtt:)
2014. nov. 7. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!