Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi az a plusz, ami még kell a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a plusz, ami még kell a szerelemhez? Mit csinálhatok rosszul?

Figyelt kérdés
Nem vagyok még túl tapasztalt. Az eddigi srácokkal, akikkel együtt voltam: megvolt a kezdeti kölcsönös vonzalom. Kívántak, jól működött a szex stb. Jól éreztük együtt magunkat. Lelki társai is lettünk egymásnak. Mégsem akart velem egyik sem hivatalosan járni (nem hivatalosan igen). Szexpartnerként, lelkitársként, legjobb barátként tekintettek rám. De mivel több az, akibe szerelmes vagy? Kibe szeretsz bele? (a kezdeti vonzalom megvolt kölcsönösen)

2014. szept. 10. 23:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt nehéz megmondani. Szerintem szimplán rossz fiúkat fogtál eddig ki. Egyébként szerintem ezután ne menj bele ilyen kapcsolatokba. Ha nem akar veled járni, ne legyen szex se, mert így csak kihasználnak.
2014. szept. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! :)

Egy csomó mindent kitapasztaltam, hogy hogyan kellene viselkedni, tőlem maximálisan megkapták, amit a páromnak adtam volna (időben, odafigyelésben, pénzben, mindenben). Volt értelme, de én is így gondolom.

2014. szept. 11. 00:11
 3/6 anonim válasza:
Még ha járni is fognak Veled akkor sem lesz sokkal egyszerűbb. :-) Ma már az, hogy együtt vagytok lassan semmivel nem több egy sex kapcsolatnál. Én valószínű kicsit idősebb vagyok, hasonlóan szabad szellemű. Nem volt túl sok kapcsolatom bár velem meg akkor is járni akartak ha én nem akartam, de attól a férfiakkal még nekem is bajom van. Mármint, hogy hogyan kellene velük bánni. Úgyhogy ha majd azt is kitapasztalod írj, légyszi. :-)
2014. szept. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Valószinűleg rossz helyen élek, de felénk a ribikkel akarnak járni, és a rendes lányokat 1-2 randi után lerázzák.
2014. szept. 11. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem vállaltak fel, ennek száz oka lehet, legfőképp az hogy nem te voltál a legfontosabb nekik. A "szerelem" amit te többnek hiszel különválaszthatatlan csomó más érzés együttessel (ragaszkodás, dominancia, lelkitárs, tolerancia), szóval olyan nincs magába hogy szerelem. Kizárt hogy azok a fiúk lelkitársként tekintenek rád, az egy nagyon "erős" státusz, amihez évek kellenek hogy kialakuljon, és néha bizony tud lenni terhes kötelék is, mivel túl sok kártya van a másik félnél. 25/f
2014. szept. 11. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja és a kérdésedre a válasz: Keresd meg a lelkitársad és minden oké lesz :)
2014. szept. 11. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!