Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyenkor vajon mit érez? Ott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor vajon mit érez? Ott hagynátok a fenébe ugye?

Figyelt kérdés

Már több mint fél éve vagyunk együtt, persze ez se sok idő. Megkérdeztem tőle, szívem végre lemehetek hozzátok majd karácsony tájékán? Egyből terel, szó se lehet még most se róla... Kérdezem tőle akkor mi a francért vagy velem, mert most mar nagyon elegem van, hogy szégyellsz anyádék előtt meg mindenki előtt egy barátod nem ismerem.... Ráadásul a találkozók se gyakoriak...


Közben meg azt mondja, egyszer ideakar költözni, akár már jövőre ő ennyire komolyan gondolja, és kisbabát is utána el tudná képzelni ha jól megvagyunk ketten.

De mondom basszus, így hogy alig látlak, és családodról semmit nem tudok, barátaidról szintén semmit, így tervezel te ilyeneket, miközben nem vállalsz fel? Te normális vagy??


Válasz maximum annyi, hogy akkor hagyj a p*csába és keress olyat aki felvállal téged drága....


2014. dec. 7. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem kínlódnék ilyen hülyével a mostani eszemmel.
2014. dec. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok?2ez két élü dolog nem biztos h téged nem válal fel lehet a családját nem vállalja előtted.3csak simán nem biztos még benned annyira h bemutasson.én sem szoktam egyből be mutogatni senkit.mondjuk nem is nagyon találkoznék rajta kivul mással család meg tökre rá ér nem kell a +kavarás
2014. dec. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Urszi ***** válasza:
a 2esnek igaza van, lehet a családját szégyelli, és ez elég gyanús, ha odaakar hozzád költözni, és gyereket is akar..Gondolkodj el rajta, nem-e menekülés otthonról!?? Nem ismerjük a párod, jó lenne, ha komolyan beszélnél vele erről, mert ez hosszú távon,nem lesz jó. Legyen őszinte, és ne bunkozzon, ezt sose értettem miért nem lehet őszintének lenni. :/
2014. dec. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!