Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek bevalljam neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bevalljam neki?

Figyelt kérdés

sziooosztok! :)

Van egy fiú, az osztálytársam. Nagyon nagyon joba vagyunk, mindig együtt megyünk órákra meg ilyenek. Mindig erdeklodik felőlem es órákon is hatrafordul hogy egesz végig beszélgessünk :) valahogy, a teli szünet óta vettem ezer hogy erdeklodik irántam de persze ezt csak én gondolom. Azon a heten nekem is valahogy megtetszett es hat mondt nem tudom hogy bevalljam e neki vagy se. Ha a haverja nélkül van eszméletlen cuki velem de viszont ha a haverjav, akkor folyton szekalnak meg a seggemet utogetik mg ilyenek :D az osztálytársaim mar többször hallottak is hogy az a fiú rólam beszél a haverjával. Látom hogy más lányokkal is joba van de valahogy mintha a szemével keresne engem es miután megtalál ram mosolyog :) sok kis jel is van de valahogy nem illik össze a "kép" es így nem tudom mit érezhet irántam. Vizsgám után is erdeklodik es egyszer meg is jegyezte hogy csinos vagyok. Szakkörök után is többnyire hazakisert, pedig teljesen más fele lakik.

Köszönöm hogy elolvastad :) legyszi segítsetek hogy mit erezhet



2015. jan. 22. 19:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Dugni akar :D
2015. jan. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Honnan veszed? :D
2015. jan. 22. 19:30
 3/9 anonim ***** válasza:
Függ attól is, hogy a fiú mennyire nőfaló, de minden jel arra utal, hogy nagyon bejösz neki, szóval hajrá, mondts csak meg neki te is, ha kettesben vagytok. ;)
2015. jan. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
:D es attól ha sok más lánnyal is beszélget (de nem kettesben) attól meg én bejöhetek neki?
2015. jan. 22. 19:33
 5/9 anonim ***** válasza:
Minden jel arra mutat :)
2015. jan. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Amíg a barátai előtt máshogy viselkedik veled, addig ne számíts semmi komolyra.

Csajozógép aki igyekszik minél több lánnyal jóban lenni, hátsó szándék itt gondolom a szex lehet ha érdeklődik.

2015. jan. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem ő viselkedik máshogy hanem inkább a haverja húzza bele huLesegekbe
2015. jan. 22. 19:39
 8/9 anonim ***** válasza:
Valld be, de ne direktbe, hívd el moziba, vagy ilyesmi.
2015. jan. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Először is. Ne hagyd, hogy a haverjai a seggedet ütögessék, mert ha tényleg komolyan akarna valamit, akkor ezzel elriasztod.

Másodszor. Ne mond el neki, egy pasinak kell kezdeményeznie, bennük van a vadászösztön. Jeleket adhatsz neki bátorításként, de semmi több. Egyébként ez a srác egy latornak tűnik nekem... Ha komolyat akar, akkor úgyis bepróbálkozik, nem csak ilyen tesze-tosza stílusban.

2015. jan. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!