Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevalljam neki?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok a legjobb barátomba aki lány.

18 éves ritka nagy kincs a mai lányok közt.

Az a baj hogy nagyon ritkán találkozunk, alig van ideje még a nyáron is.

Ősszel közelebb kerültünk egymáshoz, de mivel ő idén érettségizett alig volt ideje.

Lehívtam hozzánk Balatonra nyaralni és még az is függőben van.

Ha bevallom neki hogy szeretem akkor tán lejönne Balatonra?

Bár ez attól is függ hogy össze jövünk e ha bevallom neki hogy egy igazi kincs párja nincs az életben.

Bevalljam neki hogy szeretem?

19/f



2014. júl. 15. 01:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ne, mert elűzheted vele. Várj vele még.
2014. júl. 15. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
51%

Nem tudom.

Valld be.

Vagy összejön vagy nem. De figyeld előtte meg hogy ő érezhet e hasonlót irántad. Vigyázz mert a szív törékeny ha sziklának is látszik. A tiéd is az.

Sikert!

*Mert nincs is szebb egy nyári szerelemnél.*

Cupido <3

2014. júl. 15. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Deee romcsii :'). Szerintem várj amig elmegy hozzátok( ha megy ), és ha látsz valami jeleket, hogy o is igy érez, akkor mond. :)
2014. júl. 15. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszi

Cupidót meg ha most nem lesz igaza akkor "a saját kis nyilát a nyaka köré tekerem az íja meg megy tüzelőnek" :)

2014. júl. 15. 03:23
 5/14 A kérdező kommentje:

Kapott tőlem szülinapjára egy kovácsoltvas rózsát.

Most csináltam egy gyertyatartót.

Csak még nem tudom hogy milyen alkalomból adjam oda neki.

2014. júl. 15. 03:31
 6/14 anonim ***** válasza:
Sikeres érettségi alkalmából add oda neki. De figyelj, ha jo barátok vagytok, akkor ugye tudod, ha elmondod neki mit érzel és Ő nem érez ugyanúgy, akkor talán ez a barátság tönkremegy? Ott van a kockázat, de szerintem, ha elmegy hozzád, akkor csak úgy valld be neki mit érzel, ha látsz egy halvány kis szikrát is arra, hogy Ő is úgy érezhet. És, ha lesz rá alkalmad, akkor inkább csókold meg, többet mond minden szónál, de csak akkor, ha tudod...úgy adódik es épp látsz rá jó alkalmat. Sok sikert! Mondd majd el mi lett. :D 17/L
2014. júl. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 csillámcsajszii00 válasza:
figyelj! :) velem ugyanez volt csak en az osztalytarsamba estem bele es negy evig nem mondtam el neki, es amikor mar elmondhattam volna neki, elment a sulibol..:/ ugyhogy en csak azt tudom neked tanacsolni hogy minel elobb mondd el neki mielott meg tul keso lesz! (foleg ha most erettsegezik) sok sikert! :)
2014. júl. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Egy másik kérdés.

Mire hallgassak?

A szívemre, az tudatalattimra vagy az agyamra(logikára).

2014. júl. 15. 15:31
 9/14 anonim ***** válasza:

A szívedre és a megérzésedre!

A szerelemben logikát úgyse igen találsz, ráadásul ha túlkombinálod a dolgokat, akkor ronthatsz is a helyzeten...

2014. júl. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy találtam logikát.
2014. júl. 15. 15:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!