Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másnál is hasonló a helyzet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnál is hasonló a helyzet a barátjával?

Figyelt kérdés

Szeretjük egymást.

De gyakran előfordul ,hogy megyünk valahova és végig az utcán elkezd sóhajtozni,kedvtelen lenni, nem nagyon beszélget velem ilyenkor,majd véletlen összefutunk az egyik haverjával rögtön jókedve lesz,poénkodik vele .Ilyenkor mindig elkezdek szomorkodni ,hogy velem miért nem ilyen jókedvű ilyenkor. Gyakran megy nélkülem bulizni iszogatni.utána ha velem kéne elmenni bulizni akkor meg nincs hozzá hangulata...mert másnapos . de még akkor sincs kedve mikor már semmi baja.Múltkor is úgy volt hogy végre megyünk valahova , jól kiöltöztem aztán pedig még szép hogy nem volt hozzá kedve,így a lakásba maradtunk ,amíg a többiek elmentek a szórakozóhelyre,és kitalálta hogy takarítsunk ki utánuk :( Még sose vesztünk össze,és nem is mondtam el neki hogy ez engem mennyire zavar..


2013. aug. 11. 15:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Unja a fejed :$ erről részben te tehetsz. :$
2013. aug. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
mikor valami hasonlót kérdeztem tőle mindig mondta hogy dehogyis
2013. aug. 11. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!