Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek meg lehet bocsátan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meg lehet bocsátani egy megcsalást?

Figyelt kérdés
Akit érdekel a teljes sztori, szívesen beszélgetek vele privátban, de igazából csak érdekel, hogy igen vagy nem.

2015. jan. 31. 00:42
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem meg sok minden megbocsáthatatlan egy kapcsolatban... pl. sok ideig nem törődik a másikkal vagy anyuci szava szent stb... :)
2015. jan. 31. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 opened paradise ***** válasza:
100%

Meg,csak hülyeség.

Én nem tenném.

2015. jan. 31. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
irj privátba
2015. jan. 31. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Ember s helyzet fuggo mint ahogy minden mas is.


18/L

2015. jan. 31. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

van aki meg tudja,csak eddigi tapasztalataim alapján,aki egyszer megcsal,az máskor is meg fog.

persze ilyenkor lehetnek nagy megbánások,meg "de úgy szeretlek,hiba volt" könyörgések..de...áh. én nem bocsátanék.

2015. jan. 31. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Én azon ritka nők egyike vagyok, akik engedélyt adnának a félrelépésre, ha a pasi kéri. Persze csak gumival és én is csekkolom előtte a csajt.

Ha ezek után a hátam mögött galádul megcsal, akkor kiherélem.

2015. jan. 31. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Én megpróbáltam. Nem ment...
2015. jan. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Szia,ha gondolod írj,hasonló helyzetben vagyok :/
2015. febr. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
30-as nő vagyok. Tizenévesen bocsátottam meg, mert eszméletlenül szerelmes voltam a srácba. Úgy éreztem belehalnék ha elveszítem. Tíz évvel később nekem bocsátott meg egy férfi. Először szakított velem az eset után, aztán egy hét múlva visszajött. Azt mondta, nem baj ha más is van nekem, Ő nem tud nélkülem élni.Tehát a válaszom: IGEN
2015. febr. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!