Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg lehet bocsátani a megcsalást?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet bocsátani a megcsalást?

Figyelt kérdés
A párommal 15 éve vagyunk együtt.Van 3 szép gyermekünk!Úgy tűnt minden rendben van köztünk és tökéletes a kapcsolatunk.Nincsenek anyagi gondjaink,rengeteg közös program.Nem rég kiderült három éve tart fent kapcsolatot egy másik nővel.A megtalált üzenetek alapján szerelem volt.Nekem állítja minket szeret és ő jelentéktelen számára.Nem akar elhagyni!Mit tegyek?Kérem komoly válaszokat!!!
2013. ápr. 21. 20:33
1 2 3
 1/24 Zúzmaraharapás ***** válasza:
82%
Ha titeket szeret, akkor mégis miért kellett neki egy másik nő? Nem szeretnék túlságosan indiszkrét lenni, de a szexuális életetek is rendben van?
2013. ápr. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
30%
én meg bocsájtanék.
2013. ápr. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
én nem tudnám.
2013. ápr. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
3 éven keresztül megcsalt?Egyértelműen nem.Ha jelentéktelen lenne a számára,nem tartana egy másik nőt magának.Mit csinált vele?Volt minden,ami a csövön kifér?
2013. ápr. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
74%

Szia.

Hát én úgy gondolom hogy ha a kapcsolat valamiért megromlott és elkövet valaki egy egyszeri hibát , az megbocsátható, és van esély arra hogy helyrehozzák a kapcsolatukat.De ha valaki éveken át csalja a párját, az nem csak egy elhamarkodott döntés, és ha elnézed neki akkor valószínűleg idővel folytatni fogja.

2013. ápr. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
5%
Egy eselyt megerdemel a dolog:)
2013. ápr. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
0%

Aztarossebb, hát ez nem az eddigi tinipárkapcsolatos-problémák halmazába tartozik...

Hátöö.. vegyük csak sorjába..

Házasok vagytok, van gyereketek, sok a közös program és nincs anyagi gond. Azt állítja, hogy titeket szeret, és nem akar elhagyni titeket. Én simán választás elé állítanám, hogy akkor szakítsa meg a kapcsolatot a nővel, vagy bármi ilyesmi. :\ Én úgy gondolom, hogy mindenki követ el hibákat az élete során, senki sem tökéletes. Egy maximum két alkalommal még a félrelépés is megbocsátható, amennyiben TÉNYLEG úgy gondolja az illető, hogy brutálnagy marhaságot csinált. Végül is 15 év alatt 1 "félrelépés" baromira jó átlag. :))

2013. ápr. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle, hogyha jelentéktelen a számára, akkor mégis miért van vele?? az ember nem foglalkozik jelentéktelen dolgokkal...
2013. ápr. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Sajnos mint kiderült a három éves kapcsolat előtt is volt már neki más!A bizonyítékok azt mutatják komoly volt a kapcsolta!Azt állítja mindent megszakított a nővel!
2013. ápr. 21. 20:40
 10/24 Zúzmaraharapás ***** válasza:
100%
Ezek fényében én nem tudnék a szavaknak hinni, szóval szerintem itt vége. :(
2013. ápr. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!