Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok erről? Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről? Ez teljesen elfogadhatatlan?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok. Az össze barátnőmmel ellentétben én hamar megkomolyodtam márcsak azért is mert a szüleim külföldön éltek és én ezt az időt a nagyszüleimmel töltöttem szinte teljesen magamra utalva. Miután a nagymamám is meghalt a báttyámmal éltem egy évig amíg haza nem jöttek. Ebben az időben suli után csak nálam idősebbekkel voltam. A tanulást soha nem hanyagoltam. És találkoztam egy fiúval aki 22 éves. Sokat találkozgattunk és a vallási, származási és persze a magy korkülönbség ellenére egymásba szerettünk. Soha nem akart bántani vagy olyat csinálni velem amit én nem akartam. Már 2 hónapja vagyunk együtt. A szüleim pedig hazajöttek. Szerintetek mit kéne csinálnom hogy elfogadják ezt a helyzetet?

2015. febr. 1. 17:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Az első mondat után már nem olvastam tovább mert képtelen lettem volna komolyan venni amit írsz. Sajnálom .. én adtam egy esélyt.
2015. febr. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mutasd be a barátod és viselkedjetek megfelelően, akkor nem lesz gond. De azért ne azzal indítsatok, hogy mekkora a korkülönbség köztetek.
2015. febr. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!