Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Manapság elfogadhatatlan egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság elfogadhatatlan egy nő számára, ha a pasi folyton vagy nagyon gyakran elfoglalt?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy elég nagy probléma a nők számára, ha a párjuknak nincs ideje rá. Például, ha a párjuk egész nap dolgozik vagy tanul, utána szeretne edzeni és van esetleg még valami hobbija is, az szinte már elég ok egy nő számára, hogy szakítson.


Elég sok házasságról és párkapcsolatról hallottam, hogy azért ment el a nő, mert a férfi elfoglalt volt, sokat dolgozott. És kb nem jutott idő, hogy a nővel foglalkozzon.


Azt vettem észre, hogy az is baj, ha közbejönnek dolgok. Például konferenciák, megbeszélések vagy ilyen szakmai összejövetelek és a pasinak le kell mondania egy randid vagy találkát vagy valami megbeszélt programot.


Nekem ez nagyon idegen gondolkodás. Sosem tudom ezért megérteni a nőket, hogy miért hagynának ott valakit, azért mert nagyon elfoglalt, vannak céljai és sokat tesz értük. Még ha kocsmázásról vagy bulizásról lenne szó és ilyenek miatt hanyagolná a nőt, akkor azt azért furcsállnám. De szerintem manapság inkább munkáról, tanulásról, sportról vagy valami hobby miatt nincs sok srácnak ideje egy lányra. És ugye ezekben az időtöltési lehetőségekben a nők nem igazán partnerek, ahogy észrevettem a legtöbb esetben.


Még az úgymond intelligens vagy tanultabb nők is jobban szeretnek bulizni vagy csak úgy plázázni és ha a párjuknak erre nincs idő, akkor lapát.


Ebből az egészből nekem az jön le, hogy egy férfi kb vissza kell fogjon az életéből, az életcéljaiból és fel kell vennie plusz feladatokat, ha egy nővel van. Valahogy ezt látom a párkapcsolatokban, hogy mintha az hogy valakinek egy barátnője van, csak növeli a teendőinek és a felelősségének számát. És démoklész kardjaként így is a feje fölött lebeg egy óriási lapát, mivel egy nő bármikor szakíthat, ha kedve van és elmehet valaki mással, akinek van ideje rá és képes éppen foglalkozni vele


2014. jún. 27. 18:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
98%
Hogy a francba ne lenne ok a szakításra, ha bármi mást csinál inkább mint hogy velem legyen ?? Teljesen tökmindegy, hogy kocsmázás vagy a karrier miatt hanyagol, a vége ígyis-úgyis az elhidegülés lesz. Elég buta vagy ha ezt nem érted meg..
2014. jún. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Teljesen mindegy, ha kocsmázás vagy karrier miatt hanyagol?

Ha valaki a karrier miatt HANYAGOL, akkor abban nem lehet értékelni, hogy valami célja van? Az ilyen dolgok nem számítanak egy nőnek, ha egy férfi azért dolgozik vagy tanul mert szeretné jobbá tenni a világot?


Elhidegülés következik abból, ha egy férfi elfoglalt és nincs ideje a nőre? Én azt hittem még sok-sok éve, hogy a nő inkább segítheti, támogathatja a férfit. Már csak azzal is motiválóan hathat egy nő, ha művelt, okos és neki is vannak céljai. De az 1. válaszoló hozzászólása alapján méginkább csak arra tudok gondolni, amit már elég régóta tapasztalok az embereken: A nő mintha púp lenne a párja hátán és szinte csak elvesz tőle, minthogy adjon is valamit.

2014. jún. 27. 18:32
 3/18 A kérdező kommentje:
Igazad van 1. Télleg nagyon buta vagyok. És szerintem ez nem fog javulni. Ahogy telik az idő, csak butább leszek. És nem tudom megérteni még mindig, hogy miféle beteg gondolkodásmód vagy neveltetés vezetett ide, hogy a nők szinte csak így képesek gondolkodni és csak ezt látják. Valami mérhetetlen önzőség és gyávaság van bennük
2014. jún. 27. 18:34
 4/18 anonim ***** válasza:
97%
Idióta barom vagy kérdező. Ne csodálkozz, hogy senki nem bírja ki melletted. Attól még, hogy céljai vannak, ha nem találkozunk , mégis hogy a francba tartsuk fent a kapcsolatot ? Gondolkodjál már. A céloktól még egy kapcsolat sem lett jobb, mivel azt ápolni kell! És még te tartod magad intelligensnek ?-.-
2014. jún. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
97%

"csak növeli a teendőinek és a felelősségének számát. "


Miért, a barátnő egy ruhadarab, amit akkor akasztasz le a szögről, amikor eszedbe jut?


A párkapcsolat attól párkapcsolat, hogy a felek nem hetente fél órára találkoznak.

2014. jún. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

" Én azt hittem még sok-sok éve, hogy a nő inkább segítheti, támogathatja a férfit."


Ennek talán kölcsönösnek kéne lennie.

2014. jún. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
97%
Igazad van, nekem is teljesen az jött le a krédező írásából, hogy tárgyként kezeli a nőt, elvárja, hogy a nő kinyalja a seggét, támogassa mindenben és ne várjon semmit cserébe, mivel az a dolga, hogy segítse a férfit.
2014. jún. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Semmi értelme olyannal lenni, akinek nincs rám ideje. És ha a pasi ennyire elfoglalt, akkor valószínűleg nem is kell neki kapcsolat.

Persze vannak olyan időszakok, amikor a munka és/vagy a tanulás prioritást élvez, ezt elfogadom, nekem is van amikor 0-24ben leköt. De ha valaki azért hanyagol, mert fontosabb a hobbija, akkor az felejtsen el.

2014. jún. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Akkor ha valakinek az a célja, hogy például doktoráljon fizikából, annak jobb ha egyedül marad? Mert ugye egy jó darabig nem lesz nagyon szabadideje, konferenciáznia kell, cikkeket kell írjon, mellette tanítson meg kutasson, meg ő maga is tanuljon, járja a világot stb. Ha meg épp nem ezt csinálja, akkor pénzt is kell keresni. És így még mindig nem volt szó arról, hogy valamit sportolni is kell. Tehát egy ilyen férfi, ne is próbáljon meg párkapcsolatot kialakítani, ameddig nem lesz szabadideje?



Egyébként épp ezaz, hogy nem kezelem tárgyként a nőt és azt sem várom el, hogy tegyen bármit is értem. Viszont ezzel ellentétben elég sok helyen látom, hogy szinte csak a pasi tesz a nőért bármit is. A nő ezt nem igazán viszonozza. A nő nem ad szinte semmit, csak kap. Vagy kér és ha nem kap akkor meglép. Szerintem már az is nagyon jó lenne, ha a nő csak egyszerűen tolerálná a férfinak a dolgait és mellette állna.

2014. jún. 27. 18:51
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked egy párkapcsolat arra kell, hogy legyen, akkor egy ugyanilyen nőt keress magad mellé, van ilyen is bőven. De ne szóld le azokat, akik igénylik a törődést (nem a semmiért cserébe). Ha a munka/tanulás/sport/hobbi fontosabb (és hangsúlyozom, nem fontos, hanem fontosABB) a barátnőnél, és ez a barátnő egy szerető, odaadó nő, akkor joggal "várja el", hogy a férfi mindezt viszonozza. Nem kell "visszafognia az életcéljából" a férfinak, ha az egy olyan életcél, amibe a nő is belefér. Ha pedig plusz FELADATNAK fogod fel a nővel töltött időt, és ő egyre többet igényel, akkor fel kell fognod, hogy nincs közös jövőtök, és nem hőbörögni, hogy miért ilyenek a nők. Nem mondom, hogy változz meg, valószínűleg nem is fogsz, de akkor törődj bele, hogy kevesebb nő közül tudsz választani, mert a legtöbb nő igényli a ráfordított időt (és hangsúlyozom, viszonozza is), és kevesen vannak, akiknek csak kell egy férfi, és nem zavarja őket, ha akkor találkoznak, amikor az éppen ráér.
2014. jún. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!