Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy elfoglalt pasi valóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy elfoglalt pasi valóban elfogadhatatlan egy nő számára?

Figyelt kérdés

Ha egy pasinak sok dolga van, tanul+dolgozik, elég nehéz szakmában és ezek mellett még van néhány hobbija és fontos számára a sport, akkor ezt egy nő nem tolerálja?


Azt vettem észre, hogy ez egy nő számára problémát jelent, mert kevesebb idő jut rá. A nő nem ért az adott szakmához, nem érdeklik sem a hobbik, sem azok a sportok, ezért nehezményezi, hogy kevesebb idő jut rá.


Egy kreatív, folyton tevékenykedő, lelkes, szorgalmas férfi így akkor már kerülendő egy nő számára, ha nem ér rá azokra amiket a nő szeretne? Például nincs ideje annyiszor találkozni a nővel?


2014. aug. 21. 02:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
csaj vagyok. nyílván ha nem lenne ideje rám a pasimnak akkor minek legyek vele együtt? tartsam a gyertyát a motornál vagy a kreatívkodásánál? kösz, nem. :)
2014. aug. 21. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
58%
ha nincs ideje rám és alig találkozunk akkor az meg milyen kapcsolat? :D szerintem neked egy szex kapcsolat való..még nem értél be
2014. aug. 21. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Mire nem "értem be"?
2014. aug. 21. 02:23
 4/13 anonim ***** válasza:
50%
na miért... mert nem tartod fontosnak hogy legyen melletted egy társ, hanem előtérbe kerül minden más. minek akkor neked kapcsolat ha nem akarsz rá időt szakítani? apám, én adjam a kezedbe az agyad?
2014. aug. 21. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Már bocs, de én mindenféle sportot űzök, szeretek új hobbiba részt venni, és egy nő és egy férfi akik párkapcsolatban vannak, csinálhatnak közös hobbit, vagy megtiltod?
2014. aug. 21. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Ahogy tapasztaltam, a nőt semmi sem érdekli a hobbik közül, mivel ezek inkább "fiús" hobbik. Mindenre az a válasz, hogy nem ért hozzá, nem érdekli


Egy kicsit részletesebb válaszokra számítottam.


Egyébként olyan nincs egy párkapcsolatban, hogy ha a pasi elfoglalt, akkor a nő nyit felé és alkalmazkodik hozzá?


Vagy a férfi meg kell feleljen az olyan elvárásoknak, hogy vegyen vissza a tanulásból vagy a sportból és találkozzon a nővel, különben a nő jogosan hagyja el?

2014. aug. 21. 02:29
 7/13 anonim ***** válasza:
eltaláltad.
2014. aug. 21. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
hát ha te vagy az oka ami miatt kevesebbet találkoztok akkor igen "vegyél" vissza :D
2014. aug. 21. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Lefordítom, mert nagyon értetlen vagy: mi nők szeretjük a férfias pasikat, jó, ha van pasis hobbija és sportol, és tanul és dolgozik, ettől férfi a férfi - félig. Mert a másik fele meg hím, aki nőt akar, ágyban társként, párként.

Ott a válasz a soraidban: a sok elfoglaltság mellett "ezek mellett még van néhány hobbija".

No kérem, kifényezted magad, de egy mukkot nem írtál, mit adsz a nőnek, mennyit foglalkozol vele. Tehát baromi jól elvagy, és amikor épp van két hobbi között 5 perced egy gyors numerára, csettintesz?

Fordítsd meg: jó valakivel, szereted, de állandóan lemond, háttérbe helyez, mert tanul, meg hobbizik, meg tököm tudja miket művel. Nem büszke lennél, hanem sértődött és hisztis, és nem pár lennétek, hanem te az ő micsodája, de párja, az biztosan nem.

Nem 0-24 órában akarunk figyelmet, hanem sokat adunk, cserébe elégséges figyelemért, ami mindkettőnket boldoggá tesz.

Világos, vagy ragozzuk még?:)

2014. aug. 21. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, mikor vittél a barátnődnek utoljára virágot?

Mikor vitted el valahova? Moziba, sétálni, vagy bármi?

Hányszor mondtad neki az elmúlt 1 hónapban hogy szereted?

Hányszor ölelted meg csak úgy ok nélkül? Hányszor hagytad abba ami csináltál csak hogy odamenj és adj neki 1 puszit?


Szerintem mindketten tudjuk ezekre a válaszokat. Na pont ezért nem való neked barátnő ha ennyire nem vagy képes időt szánni rá.

2014. aug. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!