Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egyesek miért nem tudják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyesek miért nem tudják felfogni, hogy van, aki nem tud szerelem, vonzalom nélkül párkapcsolatban lenni?

Figyelt kérdés

Nem úgy értem, tudom, hogy egy idő után szeretetté alakul.

+ nem alakul ki egyik pillanatról a másikra a szerelem, de a szikra, a vonzalom hiánya nélkül nem megy.

És ilyen esetben kiborító, idegesítő a "de adj egy esélyt", "csak próbáljuk meg", "hadd bizonyítsak", stb.

Tényleg nekem vannak nagy igényeim, hogy ez nálam alap egy kapcsolathoz?

Ti hogy vagytok ezzel?



2015. febr. 3. 09:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én felfogom.:)
2015. febr. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 opened paradise ***** válasza:
Gondolom,mert azt hiszik,hogy idővel ez megváltozna benned.
2015. febr. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Egyesek miért nem tudják felfogni, h ez egy anonim oldal és nem kell álszenteskedni?
2015. febr. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Utolsó, mi volt itt az álszenteskedés?
2015. febr. 3. 09:12
 5/14 anonim ***** válasza:

Ezt én sem értem, hogy miért nem fogadjá el, hogy vonzalom nélkül nincs kapcsolat.

De ha ezt elmondod neki, akkor meg felszínes leszel...Ördögi kör.

2015. febr. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Működnie kell a kémiának! Ha nem működik, nincs meg az a tudatalatti plusz, és egy kalap kaki az egész kapcsolat!
2015. febr. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Furcsa. Nekem pont az a baj, hogy egyesek nem tudják felfogni hogy van aki tud szerelem nélkül párkapcsolatban élni.


Eddig az életemben kb. 3-4 nőbe voltam szerelmes, de legalább 10-zel voltam párkapcsolatban. Erre jönnek mindig a kérdések, hogy de hát ez hogy lehetséges. A legtöbb ember inkább ezt nem tudja elképzelni szerintem.

2015. febr. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Nálam 1-2 hét után ha nincs meg a kémia, tipli van, mert úgy érzem, megfulladok a másik jelenlététől, kényszernek érzem, és kiszállok.

IrigyIem, akinek megy üresben is.....

2015. febr. 3. 09:29
 9/14 anonim ***** válasza:

Szerintem,ha a másik még mondogatja is, hogy na adj egy esélyt, azzal totálisan elrontja és már nem is érdemes később sem esélyt adni..


Tapasztalatlanok azért ..

2015. febr. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Felfogni fel lehet simán,azonban akinek mint pl. nekem is,soha nem adott egy nő sem esélyt sem,így azért elég kétélű a dolog.És most azért maradjak örökre egyedül,mert nem helyesnek születtem?

Mert azon kívül nem nagyon van más,ami gond lehetne...

23/F

2015. febr. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!